Filtrovat
Třídit
Třídit
  • Název ▲
  • Název ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Oblíbenost ▼
Filtry

"Vibrační vajíčka, vibrační vejce

Vibrační vajíčka jsou určena k vnitřní stimulaci. Většina vibračních vajíček dostupných ve vašem obchodě Sensu je navržena tak, aby stimulovala bod G. Oválný tvar vibračního vajíčka umožňuje ideální přizpůsobení se ženskému tělu a umístění vibrátoru uvnitř pochvy bez nutnosti držení hračky rukou.

Vibrační vajíčka jsou zakončena smyčkou nebo ztlumením, což usnadňuje bezpečné vyjmutí. Vibračními kuličkami a vajíčky můžete také stimulovat vnější oblasti, například klitoris nebo bradavky, máte zde plnou volnost.

Cena vibrujících kuliček

Stojí za to zjistit, který typ stimulace vám nejvíce vyhovuje, protože ověřené a doporučené vibrační kuličky a vajíčka můžete zakoupit za méně než 100 Kč (např. Bnaughty Classic od B Swish). Nabízíme nejoblíbenější a nejprodávanější modely hraček od nejpopulárnějších výrobců jako jsou Lelo, B Swish, Marc Dorcel, Zalo nebo Lovense, přičemž poslední jmenovaná se specializuje na výrobu vajíček a kuliček ovládaných pomocí aplikace ve smartphonu.

Můžete také sáhnout po klasickém ovládání pomocí bezdrátového dálkového ovladače. Tento typ vibrátorů je často vyroben z tvrdšího než silikonové a mechanicky odolného materiálu ABS. Tento materiál je 100% bezpečný pro kontakt s tělem. Díky své tvrdé struktuře jsou vibrace intenzivnější než v případě silikonu, kde jsou pocity jemnější a trochu tlumenější. V naší nabídce naleznete také vibrační vajíčko vyrobené z hliníku (Egg-cellent Egon od Mystim), osvědčené tisíci spokojenými uživateli. Kromě vynikající trvanlivosti a odolnosti materiálu umožňuje hliník také stimulaci při různých teplotách. Vajíčko můžete ochladit v lednici nebo zahřát na topení a dosažená teplota se v materiálu dlouho udrží, což posílí vaše zážitky.

Erotický vibrátor ve formě kuličky - na co si dát pozor?

Při výběru tohoto typu vibrátoru je dobré zjistit, zda má hračka možnost regulace intenzity pocitů a zda rozlišuje úrovně a režimy vibrací. Většina vibrujících kuliček a vajíček nabízí tuto možnost. Zvolte také hračku, která je voděodolná, takže si ji můžete odnést z ložnice do koupelny. Nabízíme vibrační hračky odolné proti polití, vhodné pro hraní se sprchou nebo ty, které jsou 100% voděodolné a přizpůsobené koupacím radovánkám v koupelně. Zkontrolujte také, jak je váš vibrující výrobek napájen. Můžete sáhnout po klasickém napájení výměnnými bateriemi nebo na vnitřní akumulátor, který se nabíjí pomocí kabelu nebo USB portu. Zjistěte také, jakou technologii váš gadget má. Výrobci nabízejí mnoho různých řešení, jako je ovládání aplikací (např. Lush 2.0 od Lovense), Bluetooth konektivita (OhMiBod Esca 2 od Kiiroo) nebo ovládání zvukem/hlasem (Secret Delight od Marc Dorcel). U nás si můžete zakoupit kuličky a vajíčka v mnoha barvách, včetně nejoblíbenějších: růžové, fialové a klasické černé."