Filtrovat
Třídit
Třídit
  • Název ▲
  • Název ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Oblíbenost ▼
Filtry

Wibrator Wand, co to je?

V sexshopu pro dospělé Sensu najdete také vibrátory typu Wand, nazývané také tělovými maséry. Jsou to rozhodně nejoblíbenější formy, ale narazíte také na označení jako hůlka vibrátor nebo kouzelnický vibrátor. Odkud pocházejí ty roztomilé názvy? No, vibrátory Wand pro páry připomínají svým tvarem kouzelnickou hůlku a stejně magicky dovedou k orgasmu. Silné vibrace, velká velikost, úžasná masáž těla a mnoho možností použití - to jsou hlavní vlastnosti, které má wibrator wand / wibrator hůlka.

Jaký wibrator hůlka pro páry?

Masáž těla pomocí wibratoru wand je vynikající relaxace a odpočinek, ze kterého je krátká cesta k dosažení vrcholu. Názory uživatelů jsou důkazem, že nejčastěji se kupuje silný masážer těla. Nejčastěji je to právě velký wibrator hůlka, který díky své velikosti může obsahovat také solidní motor. Silné vibrace jsou účinné jak při masáži těla, tak při stimulaci intimních partií. Pokud máte pocit, že turbo vibrace jsou to, co hledáte, zaměřte se na velké vibrátory, ideální pro dvojici: Satisfyer Wand-er Woman, masážer těla Doxy nebo wibrator pro páry Lelo Wand 2. Pokud preferujete něco menšího, lehčího, co se také osvědčí jako wibrator pro dvojici, může být wibrator hůlka Zalo Confidence nebo wibrator paletka Rianne S Bella tou pravou volbou.

Je wibrator hůlka dobrý wibrator pro dvojici?

Wibrator pro páry typu wand, běžně označovaný jako wibrator hůlka, je příkladem hračky, která sbírá prakticky samé dobré hodnocení. Z části proto, že jako wibrator pro páry je prostě skvělý, ale také proto, že masážer těla je především spojen s aktivitou, kterou je masáž těla. Je to intimní wibrator pro dvojici, který v případě potřeby předstírá nevinný masážer těla, nic víc. Je to 100% šance na zachování diskrétnosti v každém domě. Spolu s vynikajícím výkonem jde také dobrá cena. Za přibližně 150 Kč můžete koupit opravdu dobrý masážer těla od značky Satisfyer. Světový bestseller, wibrator wand Doxy, dostanete již za přibližně 300 Kč. Dražší modely jsou nabízeny nejexkluzivnějšími značkami. Za zhruba 700 Kč zakoupíte krásu od značky Lelo. Takový masážer těla je také skvělým dárkem, ať už jako wibrator pro dvojici nebo pro jednotlivce mimo vztah."