Filtrovat
Třídit
Třídit
  • Název ▲
  • Název ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Oblíbenost ▼
Filtry

K čemu slouží erotický bič?

Erotický bič je skvělým doplňkem do ložnice. Erotické biče dostupné v obchodě Sensu byly speciálně navrženy tak, aby umožňovaly různé druhy mazlení: od něžných až po intenzivnější. Erotické biče jsou pevnou součástí předehry ve stylu BDSM a bondage. Erotické biče také skvěle doplňují erotické kostýmy.

BDSM biče, jak je používat?

Na začátek jsou doporučovány kratší BDSM biče, protože nabízejí jemnější doteky na kůži. Čím je bič erotický delší, tím více citlivosti je potřeba, aby bylo stále příjemné, i při intenzivnějších úderech. Velmi příjemné na dotek jsou biče z přírodní nebo ekologické kůže. Milovníci elegance by měli zaměřit pozornost na subtilní erotické biče Bijoux Indiscrets.

Příjemné na dotek, ozdobné biče Fifty Shades of Grey jsou také skvělým dárkem. Zajímavé stopy na kůži zanechává erotický bič Rocks-Off, který má silikonové konce, které imitují řetězec. Bezpečný erotický bič je zároveň vibrátorem, což významně rozšiřuje možnosti jeho použití.

Jak využít erotický bič v ložnici?

Erotické biče v ložnici fungují nejlépe v kombinaci s bondage. Svázané ruce a zakryté oči způsobí, že dotek biče bude ještě vzrušující. Pamatujte, že erotické biče neposlouží k způsobení bolesti, erotické biče jsou o potěšení a emocích! Bič může jemně dotýkat kůže na intimních místech, může také hladit vnitřní stranu stehen. Erotické biče se také skvěle hodí k erotickým lehkým ranám. Možností je opravdu hodně a všechny jistě zvýší potěšení během předehry.