Filtrovat
Třídit
Třídit
  • Název ▲
  • Název ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Oblíbenost ▼
Filtry

Co přináší elastický penisový kroužek?

Snadno nasazovaný elastický penisový kroužek posiluje a prodlužuje erekci tím, že jemně brání odtoku krve z penisu. Prokrvený penis je nabušený a připravený k akci. Erekční kroužky dostupné v nabídce erotického obchodu Sensu také zvyšují citlivost penisu, což vám umožní prožívat větší uspokojení ze stimulace člena. Elastické penisové kroužky jsou k dispozici v různých typech. Pro páry doporučujeme elastické vibrátorové kroužky, protože výborně posilují potěšení obou stran. Také vizuální efekt, který sexy erekční kroužky poskytují, stojí za to vzít v úvahu. Penisový kroužek je také ozdobou, a to takovou, která zajišťuje impozantní erekci.

Elastické penisové kroužky pro začátečníky?

Pokud hledáte něco pro začátek, elastický penisový kroužek je skvělou volbou. Proč? Elastické erekční kroužky jsou univerzální velikostí a nezpůsobují žádné obtíže při nasazování. Nemusíte mít zkušenosti, abyste rychle zjistili, jak fungují erekční kroužky s elastickou strukturou. Skvělé penisové kroužky pro začátečníky zahrnují například Maximize Ring od značky Dorcel. Skvělým řešením je také sada kroužků Kink od DocJohnson z kolekce Endure. Dokonce i vibrátorové kroužky mají ideální konstrukci pro začátečníky: jsou snadno ovladatelné a nepřitlačují penis příliš silně.

Jaký penisový kroužek si vybrat, aby seděl?

Elastické penisové kroužky jsou univerzální co do velikosti. Je však dobré věnovat pozornost průměru, který má vybraný elastický penisový kroužek. Ty s menším průměrem budou silněji stiskovat základnu penisu. Pokud upřednostňujete na začátek mírnější účinek, vyberte si penisový kroužek s trochu větším průměrem. Tyto erekční kroužky lze nasazovat jak na penis, tak na varlata, což ještě více zvyšuje potěšení. Pokud vás zaujímá silný a účinný stisk, můžete vsadit na erekční kroužky Perfect Fit. Jsou také k dispozici penisové kroužky s nastavitelným průměrem. Díky tomu můžete sám upravit sílu stisku. Takový nastavitelný penisový kroužek na penis například nabízí značka Kink od DocJohnson.