Filtrovat
Třídit
Třídit
  • Název ▲
  • Název ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Oblíbenost ▼
Filtry

Sexy podvazky na svatbu, maturitní ples a další příležitosti

Krajkový podvazek je jemným doplňkem prádla, který má podle tradice přinést štěstí a úspěch. Podvazky na punčochy existují v různých barvách a každá z nich má svůj význam. Například bílé podvazky nosíte tradičně na svatbě a červené podvazky na maturity a maturitní ples.

Barva podvazků hraje důležitou roli při důležitých událostech, ale stojí za to pamatovat si, že sexy šlipy na nohy mohou být také lákavým doplňkem erotického prádla. Nepotřebujete konkrétní příležitost, abyste si ozdobili nohy krajkovým podvazkem ve své vybrané barvě. Věnujte pozornost dostupným střihům - kdo řekl, že všechny podvazky musí vypadat stejně? Můžete si vybrat z různých variací klasických krajkových podvazků, například ty s lesklými stuhami, korálky a dalšími vrstvami látky.

Podvazky na punčochy, od kterých nelze odtrhnout oči

Skvěle padnoucí podvazky nádherně zdobí vaše stehna, zejména pokud je zkombinujete s punčochami. Bílý podvazek je nezbytný na svatbě, ale stojí za to uvažovat o tomto doplňku také během svatební noci nebo výročí. Bílá krajková ozdoba krásně doplní svatební prádlo a rozehřeje smysly vaší polovičky. Červený podvazek s hojným množstvím krajkového zdobení může být skvělým doplňkem ke knoflím nebo pikantnímu korzetu - to vše při příležitosti Valentýna nebo výročí. Podvazky se skvěle hodí k různým sestavám prádla, což byste měli využít.

Černé podvazky jsou také velmi oblíbené a tvoří kožené popruhy kolem lýtek a stehen. Černé podvazky dodají pikantnost romantickým sestavám prádla a perfektně doplní sexy oblečení na večírek nebo romantický večer ve dvou. Kožené podvazky v dravějším stylu lze vkusně stylovat a tím zdůraznit svou svůdnost. Podvazky mohou být také lákavým doplňkem v posteli, protože je nemusíte sundat během intimních chvil. Překvapte svého partnera nebo partnerku a ukážte se pouze v jemném červeném podvazku na stehně nebo černých popruzích kolem stehen nebo lýtek.

Originální podvazky - vyzkoušejte ty nejvíce sexy střihy

V nabídce Sensu.cz naleznete sexy a originální podvazky na různé příležitosti. Sázíme nejen na skvělé střihy, ale také na kvalitu našich produktů, proto v našem obchodě naleznete podvazky od ověřených a nejlepších výrobců prádla.

Popruhy na nohy by měly být pohodlné a stabilně přiléhat k tělu. Díky tomu se budete cítit sebevědomě a svůdně. K tomu účelu jsou podvazky šity z pružného materiálu a dodatečnou stabilitu poskytuje praktická gumová páska skrytá pod materiálem a silikonový pás. Klasické podvazky jsou tedy nejen svůdné, ale také pohodlné na nošení. Černé podvazky vyrobené z ekologické nebo přírodní kůže umožňují regulaci a jsou vybaveny pohodlnými sponami. Bez ohledu na příležitost vám sexy podvazek nebo popruhy na nohy dodají sebevědomí a nádherně zdůrazní vaši atraktivitu.