Filtrovat
Třídit
Třídit
  • Název ▲
  • Název ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Oblíbenost ▼
Filtry

Exkluzivní pánské trička v Sensu!

Trička z kvalitního materiálu jsou základem pánského šatníku. Nic nepřidává na sebevědomí více než stylové a módní tričko, které lze kombinovat s elegantním nebo volným oblečením. Z tohoto důvodu jsme do nabídky Sensu zavedli exkluzivní pánská trička, aby každý muž, který navštíví náš obchod, mohl doplnit svůj šatník o praktická, sexy a kvalitní trička. Máme pro vás klasická bílá trička s potisky, ideální na každodenní nošení, a pikantní trička, která jsou jako stvořená pro ložnici. Pamatujte, že nezbedný styl je velmi atraktivní.

Tričko pro muže s potiskem - nejoblíbenější střihy

Nic nepřidá muži kouzla jako stylové tričko, které zdůrazňuje bicepsy nebo volný střih. Úžasná trička s potiskem pro muže nabízí polská značka Demoniq, která uvedla na trh klasická bílá a černá trička z Oekotex bavlny. Sexy potisky jdou ruku v ruce s vysokou kvalitou materiálu a pevným šitím, což znamená, že bavlněná trička vždy budou vypadat skvěle. Mužská trička Demoniq prezentují pikantní potisky, od kterých není možné odtrhnout oči!

Sexy pánská trička v BDSM stylu

Kdo řekl, že sexy oblečení je určeno jen pro ženy? Muži také mohou a měli by zdůrazňovat své kvality. A náhodou sexy pánská trička v BDSM stylu dokonale zdůrazní vypracovanou hrudní kost a okouzlující mužské bicepsy. Věnujte pozornost sexy pánským košilím Regnes Men’s ve stylu wetlook, které dodají pikantnosti každému milostnému předehře. Košile v BDSM stylu se skvěle hodí také na setkání v fetiš klubech.