Filtrovat
Třídit
Třídit
  • Název ▲
  • Název ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Oblíbenost ▼
Filtry

Jak fungují vibrační kroužky na penis?

Vibrační kroužky nabízené sexshopy Sensu základně plní stejnou funkci jako klasické erekční kroužky. Tlačí na základní část penisu, což umožňuje delší udržení uspokojivé erekce a maximální potěšení z masáže penisu. Vibrační kroužky mají dodatečnou výhodu, kterou je vibrační nástavec, který může stimulovat klitoris během sexu nebo šourka, když se rozhodnete kroužek použít samostatně. Vibrace navíc stimulují, což ženám umožňuje rychlejší dosažení uspokojivého orgasmu. Z tohoto důvodu se vibrační kroužky těší tak velké oblibě: umožňují oběma stranám sexu stejnou vysokou spokojenost.

Který vibrační erekční kroužek stojí za to mít?

Vibrační kroužky jsou k dispozici od renomovaných značek, jako jsou Hot Octopuss nebo Bathmate. Také oblíbené jsou vibrační kroužky značky Satisfyer. Kroužek na penis od jednoho z těchto výrobců vám zajistí vysokou míru potěšení. Vibrační kroužky vyrobené z lékařského silikonu s dobrými, silnými motory poskytují příjemnou stimulaci. Kroužky na penis od Hot Octopuss jsou navíc krásně zabalené a mají elegantní design, což je činí skvělým erotickým dárkem.

Cena vibračního kroužku na penis

Vibrační kroužek s vibracemi můžete zakoupit již za přibližně 275 Kč. Vibrační kroužky této značky patří mezi nejlevnější na trhu. Jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí vyzkoušet potěšení z kroužku na penis, aniž by museli investovat velké částky. Pokud však máte zájem o pomůcku, kterou budete často a rádi používat a která vám poslouží po dlouhou dobu, doporučujeme trochu dražší vibrační kroužky. Satisfyer Ring 2 zakoupíte za přibližně 550 Kč, a určitě si všimnete rozdílu.