Filtrovat
Třídit
Třídit
  • Název ▲
  • Název ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Oblíbenost ▼
Filtry

Prostatická masáž

je velmi důležitou záležitostí, a to nejen kvůli potěšení, které s sebou přináší, ale především kvůli svému zdravotnímu účinku. Je důležité, aby každý muž pečoval o tuto část svého sexuálního života. Díky různým produktům dostupným v erotickém obchodě Sensu můžete pravidelně zažívat úžasné potěšení a zároveň pečovat o své zdraví, a to je téměř ideální kombinace.

Masér prostaty, který si vybrat

na trhu je k dispozici mnoho různých výrobků. Je důležité vybrat si pomůcku podle svých potřeb a očekávání, které máme ohledně maséra. Můžete zvolit klasický masér, který vám poskytuje plnou kontrolu nad intenzitou zážitků, klasické stimulátory totiž nevytvářejí vibrace a nemají žádné další režimy práce. Pokud preferujete subtilní vibrace, zvolte masér s vibracemi, který poskytne další potěšení a způsobí, že masáž bude mnohem intenzivnější. Pokud jste však příznivcem opravdu silných zážitků, zkuste naše návrhy elektrostimulačních masérů, které využívají elektrické vlny a jemně, ale zřetelně hladí oblast třísel.

Levné maséry prostaty

-nemusíte investovat velké peníze, abyste si vybrali kvalitní a spolehlivé vybavení. Doporučené a kvalitní stimulátory zakoupíte na Sensu již za méně než 150 Kč (např. Bfilled Deluxe Slate od B-Swish). Bez ohledu na to, na který masér se rozhodnete, budou to opravdu dobře investované peníze - do vašeho potěšení a zejména do vašeho zdraví.

Jak používat maséry prostaty

-odpověď na tuto otázku je úzce spojena s tím, na jaký typ maséra se rozhodnete. Jak jsme uvedli dříve, můžete si vybrat klasický masér, masér s vibracemi nebo masér s využitím elektrostimulace. V každém případě jde však o to, najít po aplikaci zařízení malou kuličku (tedy mužský bod P, ekvivalent ženského bodu G) a jemně začít jeho stimulaci. Je třeba mít na paměti, že maséry prostaty mohou sloužit také k vnější masáži spočívající v hladících pohledech oblasti mezi konečníkem a varlemy.

Obě formy masáže poskytují jak mnoho potěšení, tak i zdravotní výhody. Nemusíte masér používat jen sami, skvěle se osvědčí jako doplněk během hry ve dvou.