Filtrovat
Třídit
Třídit
  • Název ▲
  • Název ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Oblíbenost ▼
Filtry

Jak se různí vibrátory pro páry?

Klasické vibrátory, které najdete v obchodě Sensu pro dospělé, jsou zařízení navržená tak, aby bylo pohodlné je používat během milování ve dvou. Takový vibrator pro pár je lehký, praktický a dokáže poskytnout dodatečné rozkoše oběma stranám. Vibrátor pro pár je nejčastěji ve tvaru písmene U. Jednu část umístíte do pochvy a druhá objímá klitoris. Díky své malé velikosti zanechá takovýto vibrator pro dvojici místo i pro penis. Příkladem dobrého vibratoru pro páry ve tvaru písmene U je Lelo Tiani 2 nebo We-Vibe Chorus. Kromě toho spadají do kategorie vibrátory pro páry také vibrátory s prstenci a zařízení ovládané aplikací, které se nyní vyskytují v různých velikostech a tvarech.

Jaký vibrator pro pár si vybrat?

Pokud má být vibrator pro pár prvním erotickým doplňkem, který vyzkoušíte ve dvou, stojí za to vybrat něco opravdu dobrého. Cena vibratoru pro pár bude trochu vyšší a to je způsobeno použitím moderních technologií a návrhů, které jsou výsledkem let práce. Vibrátor pro dvojici musí mít skvělé vibrace a musí sedět na tělech dvou osob, přičemž každý pár je jiný! Pokud záleží na nejvyšší kvalitě z hlediska přizpůsobení a vibrací, zaměřte se na vibrator na dálku We-Vibe Chorus. Tento vibrator pro páry byl hitem ještě před prvními recenzemi! Pokud jsou pro vás několik set korun za vibrator na začátek příliš, podívejte se na vibrátory pro dvojice od značky Satisfyer. Levné vibrátory pro páry této značky mají velmi dobrou kvalitu a také se osvědčují v ložnici.

Klasické vibrátory pro dvojice nebo ovládané na dálku, co je lepší?

Určitě se ptáte, co si vybrat. Protože vibrátory na dálku jsou tak super, stojí za to věnovat pozornost klasickým vibrátorům pro páry? Může se vibrator ve tvaru hůlky nebo penisový prsten rovnat zařízením ovládaným aplikací? Rozhodně ano! Všechny vibrátory pro páry mají své kouzlo a jsou schopny zvýšit potěšení z milování. Je dobré číst recenze uživatelů, abyste na jejich základě posoudili, který vibrator pro dvojici má šanci lépe obstát. Cena je také určitým kritériem, ale především je dobré nejdříve zkontrolovat vlastnosti daného vibratoru pro páry.