Filtrovat
Třídit
Třídit
  • Název ▲
  • Název ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Oblíbenost ▼
Filtry

Co je masturbátor s přirozeným vzhledem?

Atraktivní dámský zadek, vagína a ústa - masturbátor s přirozeným vzhledem rozproudí vaši fantazii a posune potěšení z masturbace na vyšší úroveň díky nákupům v erotickém obchodě Sensu. Masturbátory s přirozeným vzhledem jsou diskrétní, příjemné na dotek erotické hračky, které imitují ženské intimní partie a ústa. Vyrobena z měkkého materiálu (cyberskin), napodobující lidskou kůži, vzhledem do závisti připomínají nejvíce sexy části ženského těla. Masturbátor s přirozeným vzhledem existuje v různých verzích, naším favoritem je například masturbátor Lola Toys Satisfaction Double, který se skládá ze dvou realistických částí - smyslných úst a vynikající vagíny. Na příkladě této umělé vagíny byste mohli učit anatomii a navíc je opravdu krásná.

Masturbátory s přirozeným vzhledem s vibracemi

Pokud je pro vás samotný masturbátor s přirozeným vzhledem málo, sáhněte po vibrující vagíně nebo zadečku, nebo dokonce po masturbátoru s přirozeným vzhledem, který má dvojí funkci! Kompaktní zadeček, těsné otvory a diskrétní vibrace každému zajistí jedinečné rozkoše bez námahy. Masturbátory s přirozeným vzhledem Crazy Bull - Vagina And Anal nebo jen samotná Vagina mají skvělou kvalitu a jsou k dispozici za opravdu příznivé ceny. Vložená vibrační vajíčka uvnitř hračky jsou ovládána pomocí pohodlného ovladače. Vaším úkolem je pouze relaxovat. Tato zábava vám nikdy neomrzí!

Levné masturbátory s přirozeným vzhledem v SENSU, jaký model si vybrat?

Masturbátory s přirozeným vzhledem, i když jsou vyrobeny z kvalitního cyberskinu a vypadají opravdu realisticky, mají nízké ceny. Například masturbátor s přirozeným vzhledem s vibrujícím kroužkem od Lola Toys stojí méně než 60 Kč. Skutečným hitem jsou praktické a diskrétní masturbátory s přirozeným vzhledem Boss Series, které koupíte za méně než 30 Kč. Zajímavé spojení nabízí také masturbátor s přirozeným vzhledem ToyJoy Juicy Rider, tedy imitace vagíny spojená s plným poprsím pomocí úzkého pasu. Tento zajímavý erotický hračka také stojí kolem 30 Kč! Škoda, že si to nezkusit.