Filtrovat
Třídit
Třídit
  • Název ▲
  • Název ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Oblíbenost ▼
Filtry

Pumpy na zvětšení penisu

- Jsou jedním z nejpopulárnějších mechanických způsobů, jak zvětšit délku a objem penisu. Je však třeba si uvědomit, že zatímco u mechanických systémů dlouhodobé používání obvykle přináší poměrně stálé výsledky, u pump na penis se jedná spíše o krátkodobý efekt, který postupně mizí po použití zařízení. Pokud si chcete vyzkoušet, zda jsou tyto zařízení pro vás vhodná, doporučujeme využít našich nejlepších produktů, které každým dnem získávají další spokojené uživatele.

Jaký druh pumpy na penis

- Mohlo by se zdát, že každá pumpa funguje stejně a výběr vhodného modelu pro vás není nijak obtížný. Stojí však za to vědět, že různé pumpy mohou fungovat na jiném principu a mohou být používány v různých podmínkách. Většina pump využívá vzduch k činnosti, což znamená, že takové zařízení lze použít pouze v suchém prostředí. Je také třeba pamatovat na to, že některé pumpy (jako je jeden z našich nejprodávanějších modelů - Bathmate Hydro 7 od značky Bathmate) mohou vedle vzduchu využívat také vodu, což znamená, že si můžete pumpu vzít s sebou do vany nebo pod sprchu a užít si její účinky během dlouhých a relaxačních koupelí. Pokud však preferujete klasiku a nechcete provádět žádné další experimenty, zvolte model využívající pouze vzduch, jako je například Premium Rechargeable Automatic Pump Transparent od Shots Pumped.

Funkce pumpy na penis

- Bez ohledu na to, jaký model pumpy využívá k sání, je princip jejich činnosti velmi jednoduchý. Penis se umístí do nádoby pumpy, ve které pod vlivem vody nebo vzduchu vznikne silný podtlak, který stimuluje oběh a zvyšuje průtok krve do penisu, což způsobuje, že se stane delším a tlustším. Mějte však na paměti, že po jednorázovém použití pumpy nebude tento efekt dlouhodobý a bude postupně mizet po zastavení sání. Důležité je také dbát na to, z jakého materiálu je pumpa vyrobena. Zařízení by mělo být vyrobeno z materiálů bezpečných pro tělo, které nezpůsobí žádné alergické reakce. V naší nabídce naleznete pouze bezpečné a ověřené produkty. Použití pump je relativně neinvazivní a bezpečné, ale pouze za předpokladu, že víme, jak je používat! Mějte na paměti, že byste neměli začínat příliš dlouhými a intenzivními sezeními. Začněte jemně a postupně zvyšujte sílu a četnost sání. Nesprávné používání může způsobit poškození nebo znecitlivění penisu. Před zahájením používání pumpy na penis je tedy vždy dobré konzultovat se svým lékařem.