Filtrovat
Třídit
Třídit
  • Název ▲
  • Název ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Oblíbenost ▼
Filtry

Bodový masážník klitorisu, jak funguje?

Bodové vibrátory dostupné na Sensu jsou výjimečné, protože přenášejí vibrace na malou oblast těla a precizně dosahují citlivých erogenních zón. Bodové vibrátory jsou často označovány jako masážníky klitorisu, protože skvěle slouží k stimulaci nejsenzitivnějších částí klitorisu. Elastický, úzký konec dosahuje nejintimnějších zákoutí těla, přenášejíc na ně orgasmickou sílu vibrací. Tyto pohlazení se líbí i těm nejnáročnějším ženám a také těm, které mají obtíže dosáhnout vrcholu.

V našem online sexshopu najdete pouze ty nejlepší bodové vibrátory, vyrobené z bezpečných materiálů, s výkonnými motorky s tichým chodem, nabíjené USB a snadno ovladatelné.

Bodový vibrátor od Satisfyer

Bestsellerový výrobce erotických pomůcek - Satisfyer, představil fantastické série bodových vibratorů: dálkově ovládané bodové vibrátory a bodové vibrátory s kruhovým pohybem. Jsou to erotické hračky vysoké kvality, které vás okouzlí diskrétním provozem a mnoha možnostmi použití.

Bodový vibrátor od Satisfyer snadno splní vaše očekávání. Perfektně poslouží při samostatném použití i ve dvou, zejména pokud je spojen s bezplatnou aplikací na telefon. Lehké a tiché bodové vibrátory od Satisfyer skvěle poslouží nejen k stimulaci klitorisu, ale také k pohladění erogenních zón.

Doporučované bodové vibrátory

Všechny bodové vibrátory mají podobnou strukturu, ale liší se detailními parametry. Například masážník klitorisu Satisfyer Twirling Joy a bodový vibrátor Lovense Hyphy lze ovládat na dálku prostřednictvím aplikace na chytrém telefonu. Naopak stimulátor klitorisu Satisfyer Twirling Delight má místo aplikace fascinující kruhový pohyb, který přivede vaše erogenní zóny k extatickému šílenství!