Filtrovat
Třídit
Třídit
  • Název ▲
  • Název ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Oblíbenost ▼
Filtry

Vibrátory pro bod G

To je trochu pokročilejší typ vibrátoru, jehož úkolem není pouze stimulace vnitřní části pochvy, ale především potěšení bodu G, jehož dráždění přináší opravdové rozkoše. Dobrý vibrátor pro bod G můžete zakoupit v intimním obchodě Sensu již za méně než 100 Kč (např. Bdesired Deluxe Pearl od B Swish nebo Real Vibration 2.0 od Marc Dorcell). Na Sensu najdete také mnoho bestsellerů v této oblasti, jako např. Vibes Yummy Sunshine od Satisfyer, Gigi 2 od Lelo nebo elegantní a klasický model Momoko od Zalo, založený na luxusní kombinaci pastelových barev se šlechtěným 18karátovým zlatem. Všechny vibrátory pro bod G z naší nabídky jsou bezpečné a zbavené alergenů či jiných škodlivých látek. Vyrobeny z nejvyšší kvality silikonu zajišťují volnost a bezpečnost při kontaktu s tělem. Doporučujeme také vyzkoušet vibrátory vyrobené z bioskinu, materiálu imitujícího lidskou kůži, neobyčejně jemného a příjemného na dotek (např. Gjay od Gvibe). Nabízíme také vibrátory vyrobené z ABS, tvrdého a odolného materiálu, odolného vůči mechanickým poškozením.

Stimulace bodu G pro ženy

Stojí za to vybrat vibrátor odolný proti vodě nebo zachlazení, takže vám bude sloužit i mimo ložnici. Vyzkoušejte modely 100% vodotěsné, vhodné do vany nebo odolné proti zachlazení, které se osvědčí pod sprchou. Zjistěte také, jaký způsob napájení vibrátoru je pro vás pohodlnější, výměnné baterie nebo akumulátor nabíjený kabelem nebo přes USB. Nejlépe je vybrat hračku, která umožní práci v mnoha režimech a dá vám možnost různě intenzivní práce, díky čemuž si nastavíte režim působení vibrátoru podle svých potřeb a aktuální nálady. Určitě se vám bude líbit Real Vibration 2.0 od Marc Dorcel, vybavený až 10 různými režimy vibrací. Stejný výrobce nabízí také model, který je navíc ovládán bezdrátovým ovladačem (Secret Clit Pink). Kromě samostatných ovládacích možností můžete také vydat hlasové pokyny, protože ovladač je citlivý i na vaše hlasové příkazy. V našem obchodě najdete také modely vybavené bezdrátovou technologií bluetooth. Vyberte si z mnoha technologií a barev, od klasických fialových, černých a růžových, až po stále oblíbenější kombinace základních barev se šlechtěným zlatem.

Stimulátor bodu G

V naší nabídce naleznete mnoho produktů sloužících k stimulaci ženského bodu G. Stojí za to vybrat stimulátor bodu G, který bude přizpůsobený vašim preferencím. Tento typ masérů je k dispozici v mnoha různých velikostech a je vyroben z různých materiálů, a nezanedbatelným faktorem bude také počet poskytovaných režimů pulzace či vibrace daného stimulátoru bodu G.