Nabídka

V Sensu vám chceme dopřát pocit 100% anonymity a svobody při naplňování vašich nejniternějších fantazií. Nemusíte se tedy obávat, že by vaše historie nákupů byla sdílena s kýmkoli. Časy, kdy byl balíček z erotického obchůdku spojován s růžovým obalem a obrovským nápisem SEXSHOP - jsou naštěstí pryč. :)
 

Diskrétní balíček

Způsob balení, druh kartonu, označení ani údaje odesílatele zásilky nijak nenaznačují její obsah. Dbali jsme na to, aby zboží, které se k vám dostane, v žádném případě nevyvolávalo asociace u cizích osob. 100% diskrétnost zajistí obyčejná kartonová krabice bez jakýchkoliv log, s bílým adresním štítkem, poskytnutá našimi logistickými partnery. Můžete si bez obav objednat kurýra do vaší kanceláře nebo zvolit doručení do Zásilkovny a vyzvednout si ho ve
vhodnou dobu.


 

Osobní údaje

Náš tým specialistů na bezpečnost vašich digitálních údajů neustále kontroluje vaše IT procesy. Vámi poskytnuté údaje budou použity pouze za účelem dokončení objednávky (pokud se nerozhodnete dobrovolně zvolit další souhlasy - např. marketingové souhlasy) a nebudou předány žádné neoprávněné osobě. Kromě toho můžete kdykoli změnit, aktualizovat nebo smazat údaje, které nám byly svěřeny ve vašem účtu.


 

Bezpečné platby

Můžete si vybrat z řady pohodlných a oblíbených platebních metod a všechny máte zajištěny prostřednictvím známé a bezpečné platformy PayU. Díky tomu je zcela bez provizí a dalších poplatků a vy tak bezpečně a rychle projdete platební fází objednávky. Pokud vám to však nevyhovuje, můžete zvolit platbu na dobírku a zaplatit dlužnou částku v okamžiku doručení. Šifrování a bezpečnostní certifikace. Obchod Sensu.cz splňuje všechna kritéria a bezpečnostní požadavky známé profesionálním e-shopům. Procesy zpracovávané systémem obchodu jsou šifrované a web je krytý moderním bezpečnostním certifikátem. 

Kontakt

Kontakt

Potřebujete pomoc?

info@sensu.cz