Filtrovat
Třídit
Třídit
  • Název ▲
  • Název ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Oblíbenost ▼
Filtry

Co je vibrátorové dildo?

Vibrátorové dildo spojuje dvě nejlepší vlastnosti úspěšné penetrace: dokonalé přizpůsobení a stimulující vibrace. Takový umělý penis má ještě jednu další výhodu, a to možnost volby druhu potěšení. Nakonec není nic, co by bránilo používání dildo s vibracemi i bez vibrací. Druhá možnost je zejména žádoucí, když chceme zachovat maximální diskrétnost. Kromě toho bychom měli zmínit o vibrujícím dildu Pipedream Real Feel Delux, který ohromuje svou detailní kvalitou. Umělý penis v dokonalé kvalitě!

Který vibrující umělý penis si vybrat?

Vibrující dilda poskytují stimulaci na mnoha úrovních. Vibrace přenášené na intimní místa určitě přinášejí velké potěšení, ale mají také uvolňující vlastnosti. Pokud vás tedy zajímá velké dildo, ale nejste si jisti, zda se velikost neprojeví jako příliš velká pro vaše možnosti, dildo s vibracemi bude skvělou volbou. Vibrace na klitorisu nebo v oblasti análu uvolní svaly a způsobí vzrůst vzrušení. Zvyšující se vzrušení vede k "otevírání" stydkých pysků a stěny pochvy jsou schopny snadno se roztáhnout. Díky vibracím nebude žádné velké dildo problémem. Pokud však stále preferujete menší vibrátor s vibracemi, takový naleznete také v naší nabídce. Rozměry jsou uvedeny v popisu na produktové kartě.

Vodotěsná cena vibrujících dild:

Vodotěsné umělé penisy se vyznačují vyšší odolností a časté čištění vodou nemá vliv na jejich kvalitu a trvanlivost. Vodotěsný umělý penis se zalíbí i těm, kteří rádi relaxují při koupání. Cena za vibrující umělý penis se pohybuje v rozmezí od 450 do přibližně 1600 Kč. Dražší umělé penisy jsou realističtější a detailněji zpracované.