Filtrovat
Třídit
Třídit
  • Název ▲
  • Název ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Oblíbenost ▼
Filtry

Masažéry a vibrátory pro klitoris

Klitoridální vibrátory, které jsou k dispozici v nabídce sexshopu Sensu, mohou být buď dotykovými masážéry klitorisu nebo bezdotykovými stimulátory využívajícími zvukové vlny (sonické). Jeden z nejoblíbenějších výrobců klitoridálních vibratorů je Satisfyer, který nabízí jak masážéry, tak stimulátory. Nabízíme také široký výběr bestsellerových návrhů od značek Lelo, Zalo, Womanizer, We-Vibe nebo B Swish. Stojí za to vyzkoušet tento typ erotického doplňku, zejména protože kvalitní produkt můžete získat již za méně než 100 Kč. Klitoridální vibrátory existují v mnoha formách a tvarech, od klasických elegantních masážérů jako ty od Lelo, přes štíhlé návrhy od zmíněného Satisfyeru až po překvapivé vibrující srdíčka od Rianne S nebo drahokamy od Bijoux Indiscrets. Stimulátory klitorisu jsou nejčastěji vyrobeny z bezpečného a příjemného na dotek lékařského silikonu, který nezpůsobuje alergie ani žádné alergické reakce. Nabízíme také vibrátory vyrobené z rovněž bezpečného materiálu ABS. Je vhodné vybrat si zařízení, které umožní nastavení intenzity a přizpůsobení režimu práce vašim potřebám a aktuální náladě. Zkontrolujte, zda vámi vybraný stimulátor je odolný proti vodě. Nabízíme zařízení odolné proti zachlazení, vhodné do sprchy, a 100% vodotěsné vibrátory, které perfektně poslouží při dlouhé a relaxační koupeli ve vaně. Abyste si to více užili, můžete si vybrat zařízení ovládané dálkovým ovladačem, aplikací nebo pomocí Bluetooth, díky čemuž budou sex a potěšení ještě překvapivější a nepředvídatelnější.

Stimulace klitorisu - klitoridální vibrator

Stále oblíbenější jsou také vibrátory reagující na hudbu, která právě hraje ve vašem okolí. Stimulátor ji zachytí a automaticky přizpůsobí intenzitu vibrací odchycenému rytmu. Klitoridální vibrátory existují v mnoha barevných variantách, můžete si vybírat ze všech nejoblíbenějších barev - černé, červené nebo fialové. Stále častěji je výběr zaměřen i na klasickou bílou nebo vznešené odstíny zlata. Vyberte si také vhodný způsob napájení - vyměnitelné baterie nebo vibrator s akumulátorem, který nabijete pomocí portu USB nebo klasicky pomocí nabíječky s kabelem.

Stimulátor klitorisu

Stojí za zmínku, že dobrý stimulátor klitorisu by měl být vybrán na základě individuálních zkušeností a preferencí. I když nevíte, který stimulátor klitorisu bude pro vás ten pravý, protože teprve začínáte své dobrodružství s vibrátory, sáhněte po jednom z reprezentantů známých značek. Bez obav, prakticky každý stimulátor klitorisu byl navržen tak, aby splňoval požadavky i těch nejnáročnějších lidí, takže nemusíte mít obavy, že vaše koupě bude nepovedená.