Filtrovat
Třídit
Třídit
  • Název ▲
  • Název ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Oblíbenost ▼
Filtry

Erotické vibrátory

jsou jedním z nejčastěji vybíraných erotických pomůcek dostupných v sexshopu Sensu. Skvěle se hodí jak pro sólovou zábavu, tak i pro společné hrátky ve dvojici. Vibrátory nabízejí různé tvary a formy, mohou být klasických rozměrů nebo ve verzi mini, hladké nebo s výstupky, podlouhlé nebo v neobvyklém tvaru, jako jsou rtěnka, diamant, srdíčko nebo náhrdelník, vibrující nebo sonické (využívající zvukové vlny).

Vyberte si ideální ženský vibrator

Je dobré si promyslet, co od dané pomůcky očekáváme, a vybrat ten, který nejlépe vyhovuje našim potřebám. Stimulátory mohou sloužit k masáži celého těla nebo jeho jednotlivých částí, vibrace mohou být méně nebo více intenzivní, režimy práce vibratoru mohou být regulovatelné nebo pevné. Jsou k dispozici v nespočtu barev, přičemž nejoblíbenější jsou stále růžové, fialové nebo klasické černé a bílé vibrátory. Čím dál častěji se setkáváme s verzemi kombinovanými s zlatem a stříbrem, díky čemuž získáme velmi noblesní a luxusní efekt. Dámské vibrátory jsou stále exkluzivnější, do jejich výroby se často přidává dokonce skutečné zlato. Tento typ vibrátorů by měl vždy být vyroben z materiálů, které jsou z 100 % bezpečné při kontaktu s tělem a nezpůsobí uživateli žádné alergické reakce. Velká většina vibrátorů je vyrobena z silikonu nebo lékařského silikonu, které jsou velmi jemné, měkké a příjemné na dotek. Stále častěji se vyrábějí i masážery z bioskinu, který má imitovat kontakt s lidskou kůží. Dámské vibrátory jsou také vyrobeny z trochu tvrdších a odolnějších materiálů, které jsou však stejně bezpečné, jako například ABS plast nebo hliník. Stojí za zmínku, že čím je materiál tvrdší, tím jsou vibrace méně tlumené uvnitř, což může vést k dojmu, že pocity jsou trochu méně jemné než u pomůcek ze silikonu. Oblíbené jsou také skleněné dámské vibrátory, hladké a bez bublinek vzduchu, odolné vůči teplotním změnám (lze je používat jak teplé, tak studené). Vibrátory mohou být také vyrobeny ze stali, gelu nebo elastomeru (levnější náhrada za silikon). Nezapomínejte na pravidelné čištění pomůcky a používání vhodných lubrikantů, které jsou určeny pro jednotlivé materiály.

Typy vibratorů

V závislosti na tom, co očekáváte od svého vibratoru, můžete se rozhodnout pro konkrétní typ hračky. Dámské vibrátory se dělí na klasické (nastavené na stimulaci uvnitř pochvy a v okolí jejího vchodu), klitoridální (jejich hlavním úkolem je stimulace samotné klitoridy, mohou být vibrační nebo sonické, využívající zvukové vlny pro potěšení), bod G, králíčci (kombinace klitoridálního stimulátoru s masérem bodu G), kuličky a vajíčka nebo vibrátory typu wand, tedy masážery pro celé tělo. Stále populárnější jsou mini vibrátory nebo vibrátory na prst, které díky svým malým rozměrům perfektně poslouží na cestách a vejde se do každé kabelky. Skvělou volbou je také vibrator pro páry, který svým tvarem stimuluje současně vás i vášho partnera. Masážery mohou být vybaveny dalšími technologiemi, jako je Bluetooth připojení nebo možnost ovládání pomocí aplikace na telefonu. Stále častěji se setkáváme i s vibrátory ovládanými dálkovým ovladačem nebo reagujícími na váš hlas nebo hudbu hrající v okolí. Sensu nabízí všechny výše uvedené formy stimulátorů a masážerů. Uvolněte se a najděte si něco ideálního pro sebe.