Filtrovat
Třídit
Třídit
  • Název ▲
  • Název ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Oblíbenost ▼
Filtry

Posilněte své zážitky, využijte příslušenství pro masturbátory!

Příslušenství pro masturbátory vám umožní zažít větší potěšení ze svých oblíbených erotických hraček. Držáky a ohřívače na masturbátory zajistí, že váš zážitek bude ještě realističtější a vy se snadno přenesete do světa skutečné rozkoše. Díky vyměnitelným rukávům na masturbátory si oživíte své zážitky a nikdy nebudete mít nudu ve svém erotickém životě! Všechno skvělé příslušenství pro masturbátory najdete v našem erotickém obchodě Sensu.pl!

Příslušenství pro masturbátory Fleshlight

Známá značka nabízí vynikající příslušenství pro masturbátory, díky kterému bude potěšení ještě větší a vy se budete cítit jako během sexu s horkou a svůdnou ženou! Všimněte si diskrétních držáků na masturbátory Fleshlight, ohřívače na umělou pochvu Fleshlight SleeveWarmer a pudru pro masturbátory, který udrží citlivý materiál, z něhož je erotická hračka vyrobena, v perfektním stavu po dlouhou dobu.

Příslušenství pro masturbátory Fleshlight budou odpovídat pouze masturbátorům této značky, s výjimkou pudru Fleshlight Renewing Powder, který je univerzální.

Ohřívače na masturbátory, jaký vybrat?

Příslušenství pro masturbátory schopné zahřát erotickou hračku na tělesnou teplotu nebo vyšší, si u mužů užívá velké popularity. To vše díky skvělému zvýšení rozkošných zážitků. Najdete u nás ohřívač na masturbátory Mystim a dva druhy ohřívačů na masturbátory Fleshlight. Menší verze ohřívače: Fleshlight Quickshot Sleeve Warmer slouží k zahřívání malých masturbátorů Fleshlight Quickshot. Větší ohřívač Fleshlight Sleeve Warmer je kompatibilní se všemi ostatními masturbátory značky.

Vyměnitelné rukávy na masturbátory Satisfyer a Autoblow

Každý masturbátor, bez ohledu na značku, má individuální strukturu obohacenou o síť stimulačních výstupků. Některé značky vytvořily příslušenství pro masturbátory ve formě vyměnitelných masturbujících rukávů. Skvělým příkladem jsou masturbátory Satisfyer a Autoblow. Už nemusíte kupovat nový masturbátor, stačí vyměnit rukáv! Věnujte pozornost silnému vnitřku vložky pro masturbátor Satisfyer Men Sleeve Kinky Waves. Těšíme se na tento zážitek!