Filtrovat
Třídit
Třídit
  • Název ▲
  • Název ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Oblíbenost ▼
Filtry

Co poskytují doplňky pro výprasky v ložnici?

Erotické bičíky zvyšují průtok krve na těch místech těla, která jsou zasažena, a stávají se tak citlivějšími na příjemné pocity. Bič na výprasky také povzbuzuje fantazii. Dopňky pro výprasky jsou oblíbené jak u milovníků BDSM, tak u párů, které hledají zajímavé erotické doplňky pro obohacení předehry. Doplňky pro výprasky se mohou využít například při hrách rolí. K použití erotického bičíku však nepotřebujete žádné scénáře. Šťavnatý výprask na zadek jistě zvýší chuť na sex, pokud je prováděn správně. Bič na výprasky vám pomůže provádět erotické výprasky tak, aby byly příjemné! A to je celý tajemství!

Jaký bič na výprasky si vybrat?

Doplňky pro výprasky jsou k dispozici v mnoha stylech. Pokud hledáte doplněk s nadhledem, třeba na dárek, určitě vás zaujme bič na výprasky s fantaskním tvarem. Zajímavé erotické bičíky nabízí značka Obsessive. Bičíky A717 a A719 jsou delší, což také ovlivňuje pocity. Kratší a širší doplňky pro výprasky rozšiřují pocity na větší část těla. Další zajímavou možností je ozdobný bič na výprasky od značky Scandal, který má velmi originální strukturu.

Cena doplňků pro výprasky

Erotický bičík na výprasky může stát kolem 220 Kč a také může stát kolem 1660 Kč. Co ovlivňuje cenu? Materiaály, ze kterých jsou doplňky pro výprasky vyrobeny. Klasické, krásné doplňky pro výprasky vyrobené ze syntetické kůže můžete získat za přibližně 220-280 Kč. Pokud však chcete mít v kolekci opravdu sběratelský kousek, zaměřte se na Fifty Shades Cherished Collection. Jedná se o kůží bič na výprasky zdobený jedinečným krystalem. Exkluzivní bič na výprasky je také skvělým dárkem.