Filtrovat
Třídit
Třídit
  • Název ▲
  • Název ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Oblíbenost ▼
Filtry

Erotické hry pro páry

Erotické hry pro páry jsou vynikajícím nápadem na romantický večer ve dvou. Je to neobvyklý způsob, jak oživit předehru. Díky nákupům na Sensu si můžete zajistit nové zážitky a upevnit vztah tím, že budete objevovat preference svého partnera. Tyto hry jsou skvělým způsobem, jak vnést do vztahu trochu pikantnosti a prolomit rutinu v posteli. Erotické sady jsou skvělým dárkem k výročí, Valentýnu nebo k narozeninám.

Pro koho jsou erotické hry pro dospělé?

Bez ohledu na dobu trvání vztahu a sexuální preference si každý pár najde to své. Pro partnery s krátkou historií mohou být erotické hry skvělým způsobem, jak budovat důvěru, vzájemně se poznávat a objevovat své preference. Díky nim můžete společně zažít nové zážitky. Pro páry s dlouhou historií mohou erotické hry pro dospělé pomoci obnovit vášeň vztahu a zabránit upadání do stereotypu. Sexuální hry jsou zábavou jak pro páry, které nebojí experimentovat a stále hledají nové vzrušení, tak pro páry, které se stydí mluvit o svých touhách a fantaziích. Hry pomáhají přinést do vztahu uvolnění a zbavit se studu.

Druhy erotických her pro páry

Výběr erotických her pro dva je obrovský. Začíná to jednoduchými sadami dvou kostek (například Naughty Dices od YESforLOV), přes karty s úkoly (například lamour od V-Play) a končí rozsáhlými perverzními sadami s doplňky (například Master Slave od TeasePlease). Většina těchto her spočívá v plnění náhodně vybraných úkolů nebo odpovídání na intimní otázky. Je to skvělý způsob, jak se dozvědět věci o svém partnerovi, o kterých jsme dosud neměli ponětí.

Můžete také zvolit hru, ve které budete muset zaujmout určité role a objevit svět dominance (například Mistrze od V-Play). Výběr správné hry by měl být předcházen upřímnou konverzací. Má to být způsob uvolnění a zábavy, takže nejdůležitější je, aby si obě strany užívaly.

Sady pro erotické hry

Na rozdíl od erotických her, v sadách pro hry se rozhodujete, jak chcete použít jednotlivé prvky. Nabídka obsahuje například BDSM sady obsahující věci jako jsou pouta, bičíky, svorky na bradavky, pery nebo obvaz na oči. Sady análků různých velikostí jsou ideální pro páry, kteří začínají s análními hrátkami.

Milovníci klasiky mohou využít hotové stripové sady. Pro ty, kteří hledají nové zážitky, jsou vhodné sady intimních kosmetických výrobků (stimulační gely, masážní oleje, lubrikanty, zahřívací a chladící krémy apod.). Všechny tyto výrobky jsou navrženy s důrazem na detaily, z bezpečných materiálů a v elegantním balení.

Erotické hry pro páry - jak vybrat

Sexuální život ve dvou umožňuje neustálý vývoj a zkoušení nových zdrojů potěšení. Jednou z zajímavých možností pro dvojice jsou erotické hry. Erotická hra pro dva učí kreativitě, rozpaluje představivost a rozehřívá atmosféru v ložnici. Jakou erotickou hru si vybrat, aby vyhovovala individuálním očekáváním? Rozsáhlá nabídka vám umožní vybrat ideální erotickou hru pro vás. Na začátek je dobré si všimnout erotických karet pro páry. Lidé, kteří chtějí posílit svůj vztah, jistě ocení kartovou hru Ukrytá Přání. Zajímavou možností je také kartová hra LoveStim Wrota Namiętności. Mezi páry jsou také velmi oblíbené erotické deskové hry, například hra Dynamite Sex nebo Kamasutra na 100 Sposobów. Jsou to rozsáhlé scénáře na večer, plné překvapujících a neuvěřitelně příjemných prvků. Pro začátečníky doporučujeme také erotické hry z kolekce Sex Roulette. Pro ty, kteří chtějí vyzkoušet něco originálního, existuje kulinářská erotická hra Erotic Menu.