Filtrovat
Třídit
Třídit
  • Název ▲
  • Název ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Oblíbenost ▼
Filtry

Jak fungují erekční kroužky?

Kroužek na penis, který si můžete zakoupit ve firmě Sensu, stlačuje základnu penisu a tím zabraňuje odtoku krve z penisu. Výsledkem je zduření penisu a erekce trvá déle. Krev proudící do tělísek corpus cavernosum také zvyšuje citlivost penisu. Díky erekčním kroužkům můžete prožívat větší potěšení ze sexu nebo masturbace. Kroužky na penis existují v mnoha typech a každý typ erekčního kroužku nabízí trochu jiné zážitky. Existují vibrující kroužky, které jsou skvělé pro použití ve dvojici, elastické a kovové kroužky na penis, stejně jako erekční kroužky spojené s análními kuličkami nebo sondu do močové trubice. Máte opravdu z čeho vybírat!

Jaký erekční kroužek zvolit?

Pokud hledáte něco na začátek, obraťte pozornost k silikonovým kroužkům na penis, které jsou elastické a snadno se nasazují. Nemusíte znát velikost penisu, protože elastický kroužek na penis se přizpůsobí. Stejně tak fungují vibrující kroužky na penis. Mají také univerzální velikosti, a proto jsou zvláště vhodné pro začátečníky. Vibrátorový nástavec bude skvělým doplňkem k sexuální stimulaci klitorisu během sexu. Je však třeba mít na paměti, že vibrující erekční kroužky jsou také skvělé pro další milostné hry během masturbace. Velkou oblibu si také získávají vibrátorové kroužky na penis Satisfyer, které jsou k dispozici ve 2 verzích. Milovníci a objevitelé nových zážitků by si měli všimnout erekčních kroužků spojených s análními kuličkami. Toto spojení skvěle obohacuje zážitek.

Ceny erekčních kroužků na penis:

Ceny erekčních kroužků na penis se liší v závislosti na zvoleném typu. Nejdražší jsou vibrující kroužky a kroužky na penis vyrobené z nerezové oceli. Vibrátorové kroužky můžete zakoupit již za přibližně 550 Kč, zatímco ocelové kroužky na penis se pohybují mezi 826 a 1100 Kč. Levné erekční kroužky jsou ty, které nevibrují a jsou elastické. Kroužek na penis Durex můžete zakoupit již za přibližně 165 Kč. Ve stejné cenové kategorii se nachází silikonový kroužek na penis Fifty Shades of Grey A Perfect O, který je opravdovým bestsellerem.