Filtrovat
Třídit
Třídit
  • Název ▲
  • Název ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Oblíbenost ▼
Filtry

Vibrující maséři prostaty

- jsou zajímavou alternativou k tradičním, nevibrujícím masérům prostaty. Kromě základního použití a masáže, vibrující stimulátory, které si můžete zakoupit v sexshopu Sensu, dodávají další potěšení díky vibracím, které generují. Pracují na principu vibrátoru, ale kromě potěšení kombinují také zdravotní účinky. Podívejte se, jaký masér prostaty máme pro vás k dispozici, a vyberte si model, který vám nejvíce vyhovuje.

Erotická masáž prostaty

- je často vybíranou značkou, pokud jde o stimulátory prostaty. Kombinace nízkých cen a vysoké kvality je důvodem, proč uživatelé ocení a rozhodnou se právě pro produkty tohoto výrobce. Nabídka vibrujících masérů je opravdu široká; můžete si vybrat hladké nebo žebrované, menší nebo větší, ruční nebo ovládané dálkovým ovladačem. Vyzkoušejte nejlepší masér prostaty - model Max 20 unisex, který nabízí až 20 různých režimů vibrací za velmi přijatelnou cenu (za méně než 200 Kč), je 100% vodotěsný a lze ovládat dálkovým ovladačem. Skvělou volbou bude také sada 3 masérů, každý v jiné velikosti a barvě, zcela vodotěsných a pracujících ve 4 nezávislých režimech.

Maséři prostaty s dálkovým ovladačem

jsou stále častěji používanou technologií vybíranou uživateli. Možnost dálkového ovládání přístroje umožňuje jak samostatnou, tak společnou zábavu s prvkem překvapení. Spolehněte se na náhodu a nechte svého partnera, aby zvolil režim nebo si vyberte náhodně konkrétní úroveň vhodnou pro vás. Nyní stačí jen užívat si potěšení bez nutnosti použití rukou. Podívejte se, jak budete spolupracovat s modelem P-Swing od Marc Dorcel, který kromě dálkového ovládání nabízí také 16 různých režimů vibrací a 3 nezávislé režimy rotace hlavy maséra.

Masážer prostaty Lelo

- je stále jednou z nejuznávanějších a nejčastěji vybíraných značek erotických hraček. Švédská značka se může pochlubit mnoha bestsellery, které každý den získávají další spokojené uživatele. Na Sensu naleznete mnoho masérů prostaty od značky Lelo, od těch v klasickém podlouhlém tvaru (Lelo Billy a Lelo Billy 2), přes menší s dodatečným výběžkem, který umožňuje současnou stimulaci vnějších oblastí konečníku (Lelo Bruno), po modely ovládané dálkovým ovladačem (Lelo Hugo). Je také vhodné poznamenat a využít skutečnost, že díky generovaným vibracím mohou být nejlepší maséři prostaty použ