Filtrovat
Třídit
Třídit
  • Název ▲
  • Název ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Oblíbenost ▼
Filtry

Erotický ostruh, co to je?

Erotická ostruha se skládá z rukojeti a rotačního kola s ostrými hroty, které mohou sloužit k jemné nebo intenzivní masáži těla. Ostruha s hroty na masáž je populární erotický doplněk v BDSM kvůli možnosti manipulace s intenzitou zážitků. Pozornost zasluhuje také samotný vzhled doplňku. Erotická ostruha je vyrobena z vysoce kvalitních, hypoalergenních materiálů, nejčastěji ze nerezavějící oceli. K dispozici jsou také vysoce kvalitní erotické ostruhy vyrobené ze zinkové slitiny, které nabízí například renomovaná značka Kink od DocJohnson.

Co dává erotická ostruha s hroty na masáž?

Erotická ostruha vytváří vzrušující sexuální nejistotu. Můžete ostruhu na masáž použít jemně nebo silněji přitlačit k pokožce, což poskytne zcela odlišné pocity. Vaše milovaná osoba neví, co brzy zažije, a tak se její sexuální napětí zvyšuje. Z tohoto důvodu je erotická ostruha s hroty na masáž tak často využívána v ložnicích milovníků BDSM. Masáž těla pomocí erotické ostruhy je skutečně zajímavá a příjemná. Erotická ostruha je jednoznačně erotickým doplňkem pro každý pár. I když vás BDSM nezajímá, erotická ostruha s hroty na masáž se vám jistě zalíbí!

Erotická ostruha, jakou vybrat?

Erotická ostruha je vyrobena z nerezavějící oceli nebo zinkové slitiny zcela záměrně. Jsou to bezpečné materiály, které jsou hygienické a velmi snadno se čistí. Díky tomu je erotická ostruha s hroty na masáž bezpečná k použití. Pro začátečníky doporučujeme klasické erotické ostruhy, například od značek Fifty Shades of Grey nebo Kik od DocJohnson. K dispozici je také erotická ostruha s možností elektrostimulace. Electrastim je erotická ostruha, která je správně polarizovaná. Díky tomu po připojení vhodného zařízení odhalí další možnosti.