Filtrovat
Třídit
Třídit
  • Název ▲
  • Název ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Oblíbenost ▼
Filtry

Klasické masturbátory

Masturbátory jsou maséry navržené pro muže, ale skvěle se osvědčí i jako hračky pro hraní ve dvojici. Bez ohledu na to, zda si vyberete hru sami nebo s partnerem, široký výběr těchto hraček na Sensu vám určitě umožní najít něco speciálního právě pro vás.

Jak masturbátor funguje

V závislosti na tom, zda je klasický nebo automatický, funguje trochu jinak. Klasické vibrátory pohybujeme rukou, nemají žádné další mechanismy. Díky své vnitřní struktuře může masturbátor poskytovat různé zážitky, hladký interiér přinese méně dojmů než ty s vestavěnými výčnělky (např. Tenga Flip Orb nebo Tenga Spinner). Stále populárnější jsou také masturbátory z průhledných materiálů, které vám umožní posílit vaše dojmy získáváním dalších vizuálních podnětů.

Diskrétní masturbátor

Je to důležité, pokud se obáváte, že váš náčiní může upadnout do nesprávných rukou. Pokud si nevyberete hračku, která vizuálně odráží ženské části těla, můžete být klidní, že je nebudou odhalovat třetí osoby. Zkuste například masturbátor Ice Lady Crystal od Fleshlight, který má obal vypadající jako velká svítilna, takže ji můžete klidně nechat na odivu.

Jednorázové masturbátory

Dobrý výběr pro ty, kteří začínají své dobrodružství s masturbátory a nejsou si jistí, zda by jim tento typ hračky vyhovoval. V takovém případě se jednorázové hračky jako Tenga Hard Boiled - masturbátor ve tvaru vejce nebo další modely od Tenga - Original Vacuum Cup, Rolling Head Cup nebo double hole cup osvědčí skvěle. Jsou to hračky v měkkých, elastických pouzdrech, díky čemuž je můžete snadno stlačit během stimulace, zvýšit své dojmy a kontrolovat vnitřní tlak.

Masturbátor umělá vagína

To je jedna z nejčastěji vybíraných hraček zákazníky. Počítá se zde s vizuálními aspekty (tyto masturbátory velmi připomínají skutečnou vagínu), které zesilují zážitky během hry, ale také s materiálem, ze kterého jsou obvykle vyrobeny. Jsou to hračky, které se v dotyku chovají jako lidská kůže, obvykle vyrobené z SuperSkinu nebo elastomeru.

Jak používat masturbátor

Především si pamatujte na každodenní čištění a usušení hračky před jejím prvním použitím. To zvýší váš komfort při používání a zbaví hračku všech výrobních zbytků. Důležité je také pravidelné udržování masturbátoru v čistotě, pamatujte na jeho vyčištění po každém použití. Pro příjemnější dojmy a pro zachování delší životnosti masturbátoru je také vhodné používat vhodné lubrikanty, nejlépe ty na vodní bázi. Můžete také vyzkoušet zahřívání masturbátoru, díky čemuž hračka získá příjemnější teplotu a dojmy budou podobné jako během skutečné penetrace.

Levný masturbátor

Pokud hledáte jednorázovou hračku, najdete masturbátor již za necelých 30 Kč. Pokud však preferujete hračku na opakované použití, musíte k této částce přidat něco navíc. Takový masturbátor si však můžete pořídit již za necelých 100 Kč. Rozsáhlá nabídka na Sensu vám jistě napoví, co je pro vás vhodné."