Filtrovat
Třídit
Třídit
  • Název ▲
  • Název ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Oblíbenost ▼
Filtry

Sonda do močové trubice, jak ji používat?

Sonda pro penis by měla být vyrobena z hypoalergenních materiálů a snadno čistitelná. Pokud jste začátečník, měli byste se zaměřit pouze na sondy do močové trubice s malým průměrem, menším než 1 mm. Jakou sondu pro penis si vybrat? Důvěryhodné sondy pro penis nabízí značka Titus. Pro začátečníky doporučujeme sondu do močové trubice Titus Range Princess Wand. Sonda pro penis je jednoduchá a tenká, což zjednodušuje i její používání. Dilátor pro penis by měl být aplikován s použitím velkého množství vodního lubrikantu, který zajistí správný kluz.

Co poskytuje sonda do močové trubice?

Sonda do močové trubice umožňuje hluboké zážitky v psychické i fyzické rovině. Díky stimulaci oblastí blízkých prostatě někteří považují používání dilátorů, jinak známých jako sondy pro penis, za velmi příjemný zážitek. Sonda pro penis poskytuje zážitky na pomezí potěšení a bolesti. Sondy do močové trubice jsou pevnou součástí BDSM praktik.

Jsou sondy pro penis bezpečné?

Sonda do močové trubice je bezpečná, ale může nést riziko zánětu močové trubice. Proto je tak důležité používat speciální zařízení vyrobená z vhodného materiálu. Sonda pro penis by měla být vyrobena ze nerezové oceli nebo lékařského silikonu. Nepoužívejte sondu pro penis, pokud cítíte nepříjemnou bolest. Neprovádějte aplikaci sondy do močové trubice násilím. Pokud sondu do močové trubice používáte ve dvojici, ujistěte se, že druhá osoba je důvěryhodná a ví, jak aplikovat dilátor pro penis.