Filtrovat
Třídit
Třídit
  • Název ▲
  • Název ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Oblíbenost ▼
Filtry

Sexy pánské komplety spodního prádla

Pánské komplety spodního prádla jsou sexy oděvem přesně pro pikantní večery ve dvou. Věnujte pozornost ultrapikantnímu harnessu Regnes Men's Wetlook 27 na hrudník a třísla, který skvěle podtrhne štíhlou mužskou postavu a svaly. A pokud stále dáváte přednost více zahaleným erotickým kompletům, zkuste sadu Regnes Men's Wetlook 29. Sady od značky Regnes jsou ideální volbou pro všechny milovníky BDSM.

Mužské komplety na různé příležitosti

Běžně se předpokládá, že to jsou ženy, které se rády věnují sexy převlecení v ložnici. Nicméně i muži by měli dát pozor na sexy komplety na různé příležitosti, například Obsessive Mr. Claus, což je sexy Santa Claus kostým. Dárky od takového Santa by chtěla každá žena! Nic tak nevzrušuje fantazii jako sexy převleky a pokud je pro vás Santa Claus příliš hodný, můžete si všimnout sexy mužských setů z černého síťového materiálu. Regnes Men's Wetlook 24 by se nestyděl ani Massimo - gangster známý z určité velmi sexy filmové adaptace.

Moderní mužské komplety clubwear: naše návrhy

Módní mužské oblečení značky Regnes je must have v šatníku těch, kteří rádi navštěvují fetišové kluby. Černé a červené mužské komplety Regnes Man's wetlook jsou pohodlné a vytvořené tak, aby udělaly dojem. Skvěle zdůrazňují mužské přednosti, jako jsou svaly a přirození. S pohodlnými zipy se skvěle hodí k různým stylizacím. Erotické komplety z kolekce wetlook skvěle oživí mužský striptýz nebo přidají sebevědomí během setkání v klubech BDSM.