Filtrovat
Třídit
Třídit
  • Název ▲
  • Název ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Oblíbenost ▼
Filtry

Anální korálky a kuličky

jsou velmi populární formou análních hraček, které mají mnoho příznivců po celém světě a zároveň jsou bestsellery v intimním obchodě Sensu. Jsou intuitivní v používání, vyrábějí se v mnoha různých variantách (různé délky, tvary a textury), takže snadno najdete ty správné anální korálky pro sebe. Můžete si vybrat mezi vibračními kuličkami a kuličkami nebo klasickými, které neposkytují dodatečné vibrace.

Jak fungují anální kuličky a korálky

v závislosti na tom, jaký druh, tvar nebo délku si vyberete, bude fungování jednotlivého hračky trochu odlišné. Obecně platí, že způsob použití a fungování análních korálek a kuliček je stejný - provázek s kuličkami zavedete do řiti (vždy od nejmenší kuličky ke kuličce největší), a pak podle svých preferencí zasunete a vysunete hračku tak, jak se vám líbí, hlouběji nebo mělce, rychleji nebo pomaleji. Ještě větší vzrušení vám přinesou zmíněné kuličky a korálky s dodatečnými vibracemi, jako například kuličky Petite Sensations Bubbles od značky Rocks-Off, které pracují ve sedmi režimech, nebo model Deep Secret od značky Marc Dorcel - hračka vybavená 12 různými vibračními režimy, kterými můžete ovládat nejen manuálně, ale také pomocí bezdrátového dálkového ovladače.

Anální kuličky

Sensu nabízí různé varianty análních kuliček a korálků. Pokud vás zajímá, co vám v této oblasti můžeme nabídnout, přijďte a zkuste to a určitě toho nebude litovat. Análními hračkami můžete být kromě individuální zábavy také společně, což váš sex bude ještě vzrušující než dosud.