Filtrovat
Třídit
Třídit
  • Název ▲
  • Název ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Oblíbenost ▼
Filtry

Erotické obojky v erotickém obchodě SENSU

Erotický obojek je jedním z nejsexy doplňků do sexu. Ačkoli jsou erotické obojky především spojovány s milovníky ostrého sexu, jsou ve skutečnosti také rády vybírány lidmi, kteří chtějí obohatit svůj vanilkový sex o originální, sexy doplňky, jako jsou právě erotické obojky! V našem erotickém obchodě SENSU najdete erotické obojky pro ženy i muže. Různé velikosti, střihy, zavírání - máte z čeho vybírat!

Jak si zvolit erotický obojek ve správné velikosti?

Každý erotický obojek má nastavitelné zavírání, které umožňuje přizpůsobení obvodu krku. Proto mohou ženy zakoupit téměř jakýkoli erotický obojek z naší nabídky a bude jim sedět. Muži to mají trochu obtížnější. V jejich případě nebude každý erotický obojek vhodný. Výrobci pro usnadnění situace zavedli rozdělení na erotické obojky pro ženy a erotické obojky pro muže. Obojky, teoreticky určené pro muže, prostě poskytují větší možnost nastavení. Pokud si je chcete prohlédnout, podívejte se na nabídku značky Whips Collection. My zejména doporučujeme erotický obojek s hřebíčky a vodítkem - dělá dojem!

Jaký design erotického obojku bude nejlepší?

Bez ohledu na design vždy vypadá erotický obojek sexy. Nemusíte se bát, že budete vypadat směšně po nasazení obojku s vodítkem. Stačí se podívat na obaly od Lola Games, kde modelka nosí různé druhy erotických obojků. Je to doplněk, který nemá vliv na celkový vzhled. Jediné, co můžeme poradit, je koupit úzký erotický obojek pro drobnější lidi a začátečníky. Úzký erotický obojek bude v tomto případě pohodlnější a výběr je skutečně široký. Podívejte se například na erotické obojky z kolekce Fetish Fantasy! Chce se vlastnit celou sbírku.

Jsou erotické obojky bezpečné?

Ano, erotické obojky jsou plně bezpečné. Správná velikost a jednoduché zavírání zajišťují pohodlí i během nejvzrušujícího večera. Navíc si ho můžete kdykoli sundat bez jakékoliv další pomoci. To právě odlišuje erotické pomůcky od nebezpečných doplňků. Začátečníkům navíc doporučujeme erotické obojky s měkkým polstrováním, například obojek Easytoys Fetish Collar With Leash nebo sexy obojky z kolekce Lola Games s měkkým kožíškem.