Filtrovat
Třídit
Třídit
  • Název ▲
  • Název ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Oblíbenost ▼
Filtry

Jak fungují svorky na bradavky?

Dekorativní svorky na bradavky, často nazývané také jako spony nebo klipy na bradavky, jemně stisknou citlivou oblast na prsou. Tím pádem zvyšují sexuální vzrušení a poskytují potěšení. Někteří lidé na stimulaci bradavek reagují velmi silně, což jim umožňuje dosáhnout orgasmu rychleji. Erotické klipy na bradavky jsou také skvělým tělesným doplňkem, zejména pokud jsou spojeny řetízkem.

Jaké svorky na bradavky si vybrat?

Svorky na bradavky najdete v několika stylech. Můžou to být klasické svorky na bradavky s řetízkem, které umožňují upravit stisk. Mezi nejprodávanější patří stříbrné nebo zlaté svorky na bradavky od Fifty Shades of Grey s regulací. Můžete si také vybrat savé svorky na bradavky, které jsou také velmi příjemné. Zvláště doporučujeme savé svorky na bradavky Kink By DocJohnson Kink Swell, které nejen savou, ale také vibrují! Pro milovníky elektrostimulace doporučujeme elektrostimulační svorky na bradavky značky Mystim.

Svorky na bradavky pro začátečníky?

Mnoho lidí spojuje erotické klipy na bradavky s tvrdým BDSM a kontrolovanou bolestí. Ve skutečnosti jsou svorky na bradavky pouze dalším stimulantem, velmi příjemným. Vy sám určujete sílu stisku a svorky na bradavky by měly poskytovat potěšení, ne bolest. Pokud se necítíte jistě a ptáte se, zda jsou svorky na bradavky pro vás, vyberte si pružné svorky na bradavky Fifty Shades of Grey Nothing But Sensation nebo podobné svorky na bradavky Kink by DocJohnson Kink Tweak. Tyto druhy pomůcek jemně saví tělo a výborně stimulují bradavky.