Filtrovat
Třídit
Třídit
  • Název ▲
  • Název ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Oblíbenost ▼
Filtry

Erotická bičík, jak ho používat?

Erotický bičík je určen pro milovníky intenzivnějších zážitků. Jeho použití vyžaduje trochu citu, protože příliš silný zásah by mohl způsobit nepříjemnosti nebo bolest, a to není cílem. Mějte na paměti, že dlouhou šňůru, kterou erotický bičík má, můžete také použít k jemnému dráždění pokožky na erotogenních zónách. To je také velmi vzrušující! Černý erotický bičík se také může stát vynikajícím doplňkem sexy kostýmu ve stylu BDSM.

Jaký erotický bičík si vybrat?

Erotický bičík může mít podobu rukojeti spojené s dlouhou šňůrou, což můžete vidět například u modelu Scandal Bull Whip. Takový erotický bičík je opravdu sexy a rozhodně láká k nákupu. Pokud však preferujete něco subtilnějšího, vsaďte na špicrutu, která je také často označována jako erotický bičík. Špicruta má prodlouženou rukojeť zakončenou malou packou, stejně jako model Scandal Split Tip. Takový erotický bičík vyžaduje méně citu při použití a vypadá stejně sexy!

Cena erotického bičíku

Erotické biče jsou o něco dražší než jiné erotické pomůcky tohoto druhu. Vyšší cena souvisí s jejich většími rozměry. Erotický bičík je dlouhý a je vybaven pohodlnou rukojetí. Velmi často můžete najít erotický bičík vyrobený z přírodní kůže, což také ovlivňuje cenu. Materiály vysoce kvalitního zpracování vám zajistí, že používáte bezpečné erotické pomůcky. Erotický bičík z vysokokvalitních materiálů můžete zakoupit již za několik desítek korun.