Filtrovat
Třídit
Třídit
  • Název ▲
  • Název ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Oblíbenost ▼
Filtry

Co jsou silikonové náprsníky a proč stojí za to je nosit?

Erotické silikonové náprsníky jsou nepochybně vynikajícím doplňkem k erotickému oblečení, ale mají také praktické využití. Silikonové náplastíky na bradavky jsou již dlouho známy jako diskrétní alternativa k podprsence. Silikonové, malé náplasti na bradavky jsou neviditelné pod přiléhavým oblečením a jsou zajímavým návrhem od Sensu. Zakrývají bradavky a zároveň poskytují pohodlí při nošení elegantního oblečení. Z tohoto důvodu jsou silikonové náprsníky ideálním řešením pro oblečení, ke kterému by žádný podprsenka nepasoval.

Erotické silikonové náprsníky

velmi rychle získaly popularitu i ve světě erotiky. Diskrétní zakrytí bradavek stimuluje fantazii a krásné náprsníky jsou vynikající tělovou bižuterií. Je vhodné je nosit, abyste se cítili sexy jako burleska tanečnice!

Jak nosit silikonové náprsníky a na co slouží?

Silikonové náprsníky jsou velmi zřídka vyrobeny z celého silikonu. Jde o spodní část náprsníků, která přiléhá k tělu. Díky použití silikonu lze náprsníky nasadit opakovaně a není třeba k tomu žádného lepidla. Stačí odstranit ochrannou fólii a přiložit silikonovou část ke bradavce. Po použití náprsníky stačí setřít čistým ručníkem a schovat.

Náprsníky lze nosit jak pod oblečením jako pikantní prvek pro stimulaci fantazie. Mohou být také použity jako hlavní součást sexy oblečení pro sex.

Jaké náprsníky vybrat?

Náprsníky jsou velmi vděčným doplňkem, protože mají univerzální velikost a jsou velmi jednoduché na aplikaci. Bez ohledu na velikost prsou budou elegantní silikonové náprsníky vždy vynikajícím ozdobným prvkem. Silikonové náprsníky by měly být vybrány tak, aby ladily s oblečením. Pokud jde o sexy šaty, zvolte náprsníky bez ozdob, které by mohly vyčnívat pod materiálem. A pokud hledáte něco do postele, neomezujte svou sexy přitažlivost! Zejména černé silikonové náprsníky s ozdobnými střapci vypadají nádherně.