Filtrovat
Třídit
Třídit
  • Název ▲
  • Název ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Oblíbenost ▼
Filtry

Originální BDSM masky - kolekce pro ni a pro něho

Erotické BDSM masky tvoří pikantní kolekci pro ni a pro něho, ve které najde každý něco pro sebe. Pokud chcete obohatit svou předehru o další vzrušení, rozhodně si vyzkoušejte latexové BDSM masky, které vám dodají tajemství a zdůrazní vaši roli v erotickém scénáři. BDSM masky se skvěle hodí do jedinečné atmosféry předehry založené na hře dominace a poslušnosti.

Latekové BDSM masky jsou neuvěřitelně sexy a spojí se s vzrušujícími chvílemi ve vzduchu. Zvláštní pozornosti si zaslouží originální maska BDSM Toyz4lovers Imbracatura Per Viso Con Maschera, která kombinuje to nejlepší: černý postroj s hřebíčky, kličku a velký obvaz na oči. Celé to vypadá ohromující a skvěle se hodí k lateXovému prádlu. Také vzrušujícím výběrem je Bad Kitty Head Harness, který lákavě odhaluje oči a zcela zakrývá ústa. Solidní postroj na hlavu a černý obojek dokonale doplňují celkový vzhled - tato jedinečná erotická BDSM maska mocně působí na vaši představivost!

Využijte jednoduchého mechanismu nastavení a pohodlných uzávěrů, abyste přizpůsobili lateXové BDSM masky svým individuálním rozměrům a pohodlí. Nezapomeňte, že si můžete masku kdykoli sundat, takže nic nebude omezovat váš komfort.

Ponořte se do světa pikantní smyslnosti s erotickými BDSM maskami

Erotické BDSM masky nejsou jen designem, který přidá charakter každému outfitu, ale také způsobem, jak zvýšit blízkost ve vztahu. Černá BDSM maska zakrývající tvář a oči vám umožní úplně se věnovat potěšení. Nechte svou druhou polovinu převzít kontrolu a ponořte se do vzrušujícího zážitku očekávání dotyku svého milovaného. V tomto scénáři se skvěle osvědčí maska BDSM Ouch! Subjugation Mask Allows Just A Hint Of Light, vyrobená z příjemného na dotek tenkého materiálu. Praktický zip umožňuje snadné nasazování a sundávání masky a zajišťuje pocit bezpečí. Černá maska na oči a ústa se hodí jak pro ženy, tak pro muže.

Pro ty, kteří chtějí mít plnou svobodu dýchání, byly vytvořeny materiálové BDSM masky s otvorem na ústa. Spandexové masky sexy sedí na hlavě a zůstávají pohodlné, umožňují dlouhé a vzrušující hry ve dvou. V erotickém obchodě Sensu jsou k dispozici také erotické BDSM masky s otvory na oči a ústa, které vypadají neuvěřitelně zajímavě. Mezi nimi je i pikantní maska Fetish Fantasy.

BDSM masky lákají designem a jedinečným, lesklým materiálem. Černý latex nebo pružný spandex s lesklou strukturou jsou atributy, bez kterých si obtížně představíte pikantní předehru. Nepotřebujete zkušenosti, abyste ocenili a maximálně využili potenciál erotických masek v dravém stylu. Na Sensu.cz máme jak BDSM masky pro ty, kteří chtějí pocítit naprostou oddanost, tak masky na hlavu s otvory, které zaručují komfort a sexy vzhled, což bezpochyby přijde vhod všem začátečníkům.