Filtrovat
Třídit
Třídit
  • Název ▲
  • Název ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Oblíbenost ▼
Filtry

Dvojitá dilda a umělé penisy - co to za pomůcka?

Dvojitá dilda pro dvojnásobnou rozkoš! V Sensu rozlišujeme dva druhy dvojitých dild: tyčinky a v písmenu U. První druh je dvojité dildo ideální pro sex ve dvojici, protože umožňuje současnou stimulaci dvou vagín nebo vagíny a řiti. Druhý druh se skvěle osvědčuje při samostatném použití. Tato erotická pomůcka - dvojité dildo - je dokonale navržená kombinace umožňující dvojitou penetraci. Dvojité dildo můžete použít k masáži vaginální a anální oblasti.

Dvojité dildo - nejlepší volba

Chcete-li si koupit dvojité dildo pro sebe, zaměřte se na průměr pomůcky. Například takový King Cock U-Shaped Large má v anální části 3,3 cm - pro některé ženy je to na začátek příliš. V tomto případě by bylo dobré se podívat na King Cock v provedení small nebo medium. Vyberte také materiál výroby, kromě bezpečných dvojitých dild máme také dvojité dilda ze skla, které nabízejí trochu jiné zážitky. K dispozici jsou také dilda z gumy, ale mnohem populárnější jsou dilda z vinylu.

Které dvojité dilda doporučujeme?

Velmi zajímavou volbou jsou realistická dvojitá dilda, například již zmíněný King Cock nebo Double Penetrator od Kink od DocJohnson. Skvěle provedená dilda nápadně připomínají mužské penisy. Co víc, všechny žebrování, žilky a zakřivení mají významný vliv na potěšení. Dobře se také osvědčují elastická dvojitá dilda, například You2Toys Double Dong Haut nebo Dorcel Real Double Do. Realistické dvojité dildo lze používat jak samostatně, tak ve dvojici, protože se díky své pružnosti skvěle přizpůsobuje. A pokud vás velmi realistická dvojitá dilda trochu vyděsí, zkuste subtilnější nabídku od ToyJoy nebo Cnex.

Dvojstranné dildo - všestranné využití

Na oblíbenosti erotických pomůcek se odráží možnosti použití, a náhodou dvojité dildo má mnoho využití. Dvojité dilda lze používat samostatně i ve dvojici a díky vysoké pružnosti a výborně tvarovaným koncům se skvěle hodí jak pro vaginální, tak i pro anální penetraci. Při samostatném použití může elastické dvojité dildo (například realistické dildo Lola Games) sloužit k současné stimulaci bodu G a řiti. Ve dvojici umožňuje vaginální-vaginální nebo vaginální-anální penetraci. Dvojité dilda jsou k dispozici v různých velikostech, což je skvělá volba pro začátečníky i pokročilé. Stojí za to zdůraznit, že dilda jsou vodotěsná a mohou poskytovat potěšení také během koupele nebo pod sprchou. Skvělým doplňkem do hry předehry a neobvyklým oživením