Filtrovat
Třídit
Třídit
  • Název ▲
  • Název ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Oblíbenost ▼
Filtry

Anální hračky pro začátečníky

jsou nejčastěji vyhledávanými análními doplňky v Sensu. Je to velmi široká kategorie potěšení! Na začátek malý anální zátky, pro ženy o průměru kolem 2,5 - 3 cm, muži mohou sáhnout po něco větším (3 - 3,5 cm). Skvělou možností jsou sady análních zátek v různých velikostech, například od FeelzToys nebo Rianne S. Velkou oblibou se těší anální hračky s krystalem, jsou také skvělým dárkem. Podívejte se, jak skvěle vypadá anální zátka Diogol! Anální zátka nošená během sexu zvyšuje vzrušení a rozhodně to stojí za pokus. Velmi oblíbenými análními hračkami pro začátečníky jsou také anální korálky, které představují skvělou přípravu na anální sex.

Vibrační anální hračky, stojí za to je koupit?

Rozhodně ano! Zaměřte se na vibrační anální zátka Lovense Hush ovládanou aplikací nebo na malou Rocks-Off Petite Sensations. Vibrační anální hračky přinášejí dodatečnou stimulaci. Vibrace skvěle uvolňují svěrač, což z nás dělá stimulaci ještě příjemnější. Vibrační anální hračky se zejména líbí začátečníkům, kteří se velmi stresují při myšlence zkusit anální hrátky. Anální hračky na dálku jsou také připraveným scénářem na pikantní hru mimo domov.

Anální hračky pro pokročilé

jsou obvykle otázkou velikosti. Pokročilé osoby by měly zvolit anální zátku o průměru 3,8 až 4,5 cm. Někteří se dokonce rozhodnou pro anální hračky s průměrem 5 cm. Vše závisí na dovednostech svěrače a na tom, co vám přinese větší potěšení. Větší anální hračky nabízí značka Nexus a Manzzz Toys. 4 cm v průměru má také anální zátka Geisha Plug s krystalem. Anální hračky pro pokročilé zahrnují také anální zátky spojené s kroužkem na penis, například Nexus Simul8.

Jaké anální doplňky stojí za to mít?

Anální hračky jsou fascinující a je pravděpodobné, že budete postupně rozšiřovat svou sbírku. Určitě stojí za to vsadit na ty anální hračky, které lze použít během sexu: elegantní anální zátka nebo malá vibrační anální zátka. Dále doporučujeme krásné skleněné anální zátka Icicles, které zaručují nezapomenutelné zážitky. Anální hračky musí být používány s dostatečným množstvím lubrikantu, takže je dobré zaopatřit se o větší balení. Volitelně doporučujeme klystýr pro lepší pohodlí.

Univerzální anální doplňky v Sensu.cz

-máme skvělé anální hračky pro začátečníky i pokročilé. Vysoká kvalita análního příslušenství zaručí dlouhodobé potěšení! Připravili jsme pro vás vše, co potřebujete, aby vám anální hračky poskytovaly bezpečnou a velmi příjemnou stimulaci. Anální hračky, lubrikanty a příslušenství pro domácí klystýru: všechno vysoké kvality, perfektně přizpůsobené vašim požadavkům!