Filtrovat
Třídit
Třídit
  • Název ▲
  • Název ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Oblíbenost ▼
Filtry

Klasické análne zátky

Stejně jako korálky a kuličky, i anální zátky jsou často volbou pro anální sex, ale liší se od nich tvarem a texturou. Zátky dostupné v erotickém obchodě Sensu mohou vypadat téměř stejně jako kuličky nebo korálky, ale často jsou hladké a mají hladký, jednotný povrch. Nabídka Sensu v tomto ohledu je natolik rozmanitá, že si jistě vyberete něco vhodného a přizpůsobeného vašim potřebám.

Anální zátka

Vzhledem k oblíbenosti análních zátek výrobci vyrábějí zátky z různých materiálů. Velmi populární jsou ty vyrobené ze skla, speciálně navrženého pro takové hračky - borosilikátového skla. Kromě svého překvapivého a velmi elegantního vzhledu jsou zátky vyrobené z tohoto materiálu velmi univerzální při hře. Jednou z těchto univerzálních vlastností je vysoká odolnost tohoto materiálu vůči teplotním rozdílům. Tyto anální zátky můžete použít po předchozím zahřátí (například v mikrovlnné troubě nebo jednoduše ve studené vodě) nebo po předchozím zchlazení (vložením do mrazáku nebo použitím chladné vody). Je na vás, jak si chcete hrát, a která možnost v daném okamžiku více láká. Skleněné anální zátky jsou také odolné proti mechanickým poškozením a velmi snadno se udržují v čistotě. Zkuste, jak si poradíte se skleněnými análními zátkami značky Icicles, které jsou k dispozici v různých barevných variantách - průhledná, černá nebo nejlépe prodávaná růžová.

Anální zátky

Kromě skla jsou zátky vyráběny i z jiných materiálů. Velmi často se volí zátky vyrobené z populárního vinylu. Je to dobrá volba, pokud si ceníte měkkosti povrchu a větší flexibility hračky. Vinyl však nebude tak citlivý a odolný vůči teplotním změnám jako sklo, takže nebudete mít takovou volnost při hře a manévrování mezi teplem a chladem. Při obou typech zátek je důležité pamatovat na to, aby byly intimní partie správně namazány vhodnými lubrikanty. Zkuste vinylové zátky od značky Mister B, které jsou k dispozici v různých variantách.

Anální zátky - druhy

Anální hračky tvoří bohatou kolekci doplňků, mezi nimiž si něco najdou jak lidé bez zkušeností, tak ti, kteří hledají intenzivní zážitky. Anální zátky se dělí na několik druhů, a každý z nich nabízí zajímavé zážitky. Zvláštní pozornosti si zasluhuje ozdobná anální zátka s ocasem. Takové anální zátky stimulují fantazii a zároveň poskytují uživatelům potěšení. Jsou doporučovány i pro začátečníky! Dále stojí za pozornost skleněná anální zátka, kterou můžete ohřát nebo ochladit pro intenzivnější potěšení. Velkou popularitu také získávají klasické druhy análních zátek, tedy silikonová anální zátka a anální zátka s křišťálkem. Jsou jednoduché na použití a jsou k dispozici v různých velikostech, a proto patří mezi nejčastěji vybírané anální hračky. Naopak ti, kteří hledají něco extra, jistě ocení vibrační anální zátka (s ovladačem nebo bez), která díky silným vibracím poskytuje další potěšení.

Anální zátky a anální zátky

Jak se liší anální zátky od análních zátek? Tyto termíny jsou často zaměňovány a popisují klasické anální hračky vyrobené z lékařského silikonu, nerezové oceli nebo skla. Občas se můžete setkat i s termínem anální zástrčka. S jakoukoliv z těchto hraček se jedná o zátku ve tvaru kužele, zakončenou úzkým trupem a širokým základem. Kuželovitý tvar usnadňuje aplikaci, úzký trup poskytuje pohodlí při nošení, a základ umožňuje bezpečné používání anální zátky. Anální