Filtrovat
Třídit
Třídit
  • Název ▲
  • Název ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Oblíbenost ▼
Filtry

Tento zvláštní druh erotických hraček patří mezi nejznámější a ceněné. Často se objevuje nejen ve filmech s erotickým tématem, ale prosadil se i do hlavního proudu. Díky tomu se dildo stalo téměř normální součástí ženské noční skříně a věrným společníkem během cestování.

Co je to dildo?

Stručně řečeno, jedná se o druh vibrátoru. Avšak zatímco samotné vibrátory mohou mít různé, často vymyšlené tvary, v tomto případě lze říci, že jde o umělý penis. Charakteristickým znakem tohoto produktu je tvar, který je anatomicky podobný skutečnému mužskému penisu. Samozřejmě jsou tyto pomůcky k dispozici v různých velikostech - včetně těch výrazně větších než přirozené, ale také často "upravených" pro zvýšení erotického zážitku. Tyto umělé penisy mohou být klasické nebo vibrující. Možností výběru je spousta a snadno si můžete vybrat něco ideálního pro své potřeby.

Umělé členy - hlavní rysy

Každý z nabízených produktů v naší nabídce má nejvyšší kvalitu. Důležitý je nejen design, který je esteticky příjemný a odpovídá lidské anatomii, ale také materiál, z něhož je výrobek vyroben. Často se používá gumové dildo. Samozřejmě je to materiál bezpečný pro kůži a zároveň poskytuje přirozenou elasticitu a pružnost. Některé modely jsou vyrobeny ze skla - je to tvrdý a hladký materiál, což výrazně usnadňuje používání pomůcky a také péči o její čistotu. Poměrně populárním materiálem pro výrobu těchto doplňků je také lékařský silikon. Jedná se o materiál, který je velmi příjemný na dotek, hladký a zároveň snadno čistitelný a bezpečný pro citlivou a alergickou kůži.

Dildo - cena, tvary a velikosti

Obrovský výběr různých tvarů a velikostí a dokonce i barev umožní najít ideální dildo, které bude odpovídat individuálním potřebám. Může se jednat například o velké dildo odlišující se od průměrného penisu nebo právě takové s přirozenými rozměry. Dámy, kterým záleží spíše na délce než na průměru, se mohou rozhodnout pro dlouhé dildo nebo zůstat u středního nebo menšího rozměru. Tvary obvykle odrážejí anatomickou skutečnost, ale existují také modely s fantazií více vyhovujícími prvky. Ceny nejlevnějších modelů začínají již od přibližně 250 Kč.

Umělé penisy - jak vybrat ideální model

Umělý penis, také známý jako dildo, je erotická pomůcka přítomná na trhu erotických doplňků desetiletí. Navzdory uplynulým letům si umělé penisy stále udržují neustále rostoucí popularitu, a není na tom nic divného. Jsou příjemné a diskrétní. Jak si vybrat ideální model umělého penisu pro sebe? Na začátek je vhodné vybrat velikost dilda. Umělý penis o průměru 3 cm bude ideální pro začátečníky, zatímco dilda s průměrem nad 4 cm se budou líbit milovnicím intenzivních zážitků. Na stimulaci má vliv také materiál, ze kterého je pomůcka vyrobena. Dildo vyrobené z medicínského silikonu je ohebné a snadno se přizpůsobuje tělu. Naopak kamenné nebo skleněné penisy poskytují pocit příjemné váhy, a jejich povrch je možné ochladit nebo ohřát, aby jste pocítili další potěšení během používání. Na konec je důležité věnovat pozornost designu pomůcky. Realistické dildo ve tvaru penisu, například model King Cock 8" Cock Flesh, navíc rozvíří vaši fantazii. Zatímco barevné silikonové penisy jsou diskrétnější. Nejoblíbenější barevné dilda nabízí značka Fun Factory.

Dilda - druhy

Dildo je diskrétní pomůcka, která dokáže splnit individuální požadavky uživatelek a uživatelů. První dilda stavbou napodobovala penisy, dnes máme na výběr různé druhy dild: od super realistických po neuvěřitelně originální. Velkou popularitou se těší elastická dilda s přísavkou. Božské množství velikostí a tvarů odpovídá očekáváním lidí s různými požadavky. Silná přísavka umožňuje používat dilda bez použití rukou, například ve vaně nebo pod sprchou. V této skupině dild najdeme také anál, realistické dilda a dilda na harness. Mnoho emocí vzbuzují moderní pomůcky, jako jsou vibrátorová dilda a dilda s ejakulací. To je vyšší úroveň realismu, která potěší zejména ty, kteří milují experimentování v ložnici. Naopak oproti elastickým a realistickým dildám jsou dilda ze skla a kamene, které také nabízí spoustu potěšení. Páry by mohly ocenit také dvojitá dilda, která mají dvě fantazijní konce pro penetraci.