Filtrovat
Třídit
Třídit
  • Název ▲
  • Název ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Oblíbenost ▼
Filtry

Umělá vagína - jak funguje

Umělá vagína, neboli masturbátor, je jedním z nejoblíbenějších erotických hraček pro muže zakoupených na Sensu, vašem oblíbeném intimním obchodě. Měkký masturbátorový rukáv vyrobený z materiálu imitujícího lidskou kůži a zakončený realistickým otvorem ve tvaru ženské vagíny rozproudí fantazii. Úzký vnitřek skvěle hladí penis, rychle vedouc k orgasmu. Jak masturbátor funguje? Tajemství spočívá ve stísněném vnitřku, který se jemně rozšiřuje pod tlakem penisu. Vnitřek vaginálních masturbátorů je obohacen o měkké výstupky, ztluštění a žlábky, díky nimž je masáž penisu intenzivní a příjemná zároveň. Pro dosažení úžasného potěšení provádějte pohyby nahoru a dolů. Pokud preferujete intenzivní zážitky, vyhledejte masturbátory s velkými, hustě rozmístěnými výstupky. A pokud dáváte přednost realistické masáži, vybírejte masturbátory s jemně texturovaným vnitřkem. Umělé vagíny jsou diskrétní a snadno použitelné a díky vodotěsnosti se také snadno čistí. Jsou to masturbátory na dlouhá léta, oblíbené muži po celém světě.

Masturbátory pro muže - na co dbát?

Aby bylo zajištěno uspokojení preferencí každého muže, nabízejí mužské masturbátory různorodé formy. Nejoblíbenějším zařízením je takzvaná umělá vagína, což je masturbátor poskytující zážitky podobné klasickému sexu. Nechybí ani zařízení simuluje orální lásku nebo takové, které poskytují úplně nové zážitky. Dalším aspektem, který je důležitý při výběru konkrétního modelu, je vodotěsnost. Masturbátor pro muže, kteří rádi hrají si pod sprchou, by neměl postrádat tuto vlastnost. Zvláště důležité je, aby obchod nabízel masturbátory z různých materiálů, např.: elastomeru, SuperSkinu, silikonu nebo kyberkůže. Každý z nich poskytuje jiný typ zážitků, proto je dobré experimentovat. K dispozici jsou také zařízení poháněná akumulátorem, která přinášejí další podněty, zvyšující potěšení z hýčkání. V závislosti na preferencích mohou tyto hračky připomínat ženské genitálie, zadek nebo tvary zcela nepodobné sexuálním hračkám.

Nejlepší vybraný masturbátor - co je dobré vědět?

Je třeba si uvědomit, že abyste mohli užívat zážitky nejvyšší kvality, měli byste vždy používat spolu s lubrikantem na vodní bázi. To předejde odřeninám penisu a prodlouží životnost erotické hračky. Kromě toho může ideálním doplňkem k vybranému zařízení být ohřívač masturbátorů. Tímto způsobem se masturbátor zahřeje na tělesnou teplotu a poskytne intenzivnější zážitky, připomínající kontakt s druhou osobou.

Pro lidi, kteří rádi hledají nové podněty, jsou také různé druhy držáků na masturbátory zajímavou volbou. V závislosti na typu umožňují uchycení zařízení v zajímavých polohách pod sprchou nebo v jiném libovolném místě. Jiné typy držáků umožňují připevnění mobilního telefonu nebo tabletu přímo nad masturbátorem.