Filtrovat
Třídit
Třídit
  • Název ▲
  • Název ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Oblíbenost ▼
Filtry

Jak používat gejši kuličky?

Gejši kuličky by měly být zavedeny do vagíny po předchozím použití lubrikantu. V případě silikonových kuliček je třeba použít lubrikant na bázi vody - jiné by mohly poškodit hračku. Po zavedení kuliček můžete začít provádět každodenní činnosti, jako je procházka nebo úklid – vaše pohyby způsobí pohyb váh, což zase stimuluje svaly ke stahování. Jako další cvičení můžete také stahovat Kegelovy svaly kolem kuličky po dobu několika sekund až několika minut. Stále častěji se můžete setkat s kuličkami, které mají další funkce, jako jsou vibrace nebo jemná elektrostimulace. V takovém případě můžete obvykle upravit jejich intenzitu pomocí dodávaného dálkového ovladače nebo mobilní aplikace. Po každém použití gejši kuličky by měly být důkladně vyčištěny a dezinfikovány.

Co jsou gejši kuličky?

Gejši kuličky umožňují cvičení svalů pánevního dna (tzv. Kegelovy svaly). Obvykle mají podobu malých kuliček (3-4 cm v průměru) různé váhy, spojených silikonovým provázkem. Na trhu jsou k dispozici také produkty s fantazijními tvary. Většinou se v kuličkách nacházejí menší váhy, které mění svou pozici pod vlivem pohybu, čímž způsobují stahování svalů. Některé hračky mají také režim vibrací, který přináší další potěšení. Každodenní trénink posiluje svaly, což předchází mnoha potížím a zároveň zaručuje větší spokojenost se sexem.

Jaké gejši kuličky si vybrat?

Volba vhodných kuliček závisí na vašich individuálních potřebách. Při hledání ideální hračky byste měli zvážit stupeň cvičení Kegelových svalů a plánované použití během erotických hrátek. Lidé, kteří začínají svou dobrodružnou cestu s gejši kuličkami, by měli začít s lehčími kuličkami nebo dokonce s jedinou kuličkou většího průměru; s postupným posilováním Kegelových svalů můžete postupně zvyšovat zatížení. Pro páry jsou zvláště vhodné vibrující hračky - jejich použití je skvělým nápadem na oživení předehry.

Sensu nabízí široký výběr gejši kuliček. V obchodě najdete kuličky různých barev, tvarů a funkcí, vyrobené z silikonu nebo skla, stejně jako rozsáhlé sady. Abyste našli hračku pro sebe, můžete se spolehnout na recenze spokojených zákaznic. Gejši kuličky jsou erotickým doplňkem, který získává stále větší popularitu. Jejich použití může přinést dvojí prospěch - jsou určeny především k posílení Kegelových svalů, ale zároveň se skvě

Kuličky pro vaginu

Jedním z nejoblíbenějších erotických pomůcek pro ženy jsou vaginální kuličky, které si užívají stále rostoucí popularitu již několik let. Jsou oblíbené jak mezi ženami, které chtějí posílit svaly pánevního dna, tak mezi těmi, které hledají další zdroje potěšení. Bezpečné a snadno použitelné vaginální kuličky mají spoustu výhod. K aplikaci vaginálních kuliček postačí trocha vodního lubrikantu a k jejich čištění stačí voda a jemné mýdlo. Navíc jsou kuličky gejsy k dispozici v různých velikostech, což je dělá vhodnými pro každou ženu v ložnici. Největší výhodou vaginálních kuliček je samozřejmě potěšení. Jako příklad mohou sloužit vibrační kuličky Fun Factory Smartballs Duo, které jemně masírují stěny pochvy při každém pohybu. Jsou skvělou volbou nejen pro cvičení Kegelových svalů, ale také pro předehru. Vibrující kuličky můžete nosit třeba při společné návštěvě restaurace nebo jízdě autem. Jemná stimulace stěn pochvy rychle zvýší touhu po sexu! Tuto možnost můžete vyzkoušet také během společné koupele ve vaně. Příkladů použití vaginálních kuliček je mnohem více a jediným omezením je vaše kreativita. Nebojte se plnit své fantazie s nejlepšími vaginálními kuličkami dostupnými na trhu erotických pomůcek.

Erotické kuličky pro ženy

Chcete zažít více potěšení ze sexu? Máte chuť na trochu další rozkoše během předehry? Tyto úžasné zážitky budou pro vás dosažitelné, když sáhnete po erotických kuličkách. Skvělým příkladem jsou erotické vibrační kuličky a vibrující kuličky gejsy, které poskytují úžasnou radost bez jakéhokoli úsilí. Vibrující kuličky gejsy stimulují vnitřek pochvy při každém pohybu, a proto jsou skvělým diskrétním zdrojem potěšení a způsobem pro silnější svaly Kegel. Nošení erotických kuliček Kegel pár minut denně a po několika týdnech si všimnete rozdílu! Získáte lepší kontrolu nad svaly a vaše pochva bude stísněnější. Vibrující kuličky jsou doporučovány i k použití během předehry. Jemná a hluboká masáž stimuluje intimní oblasti a rozpálí touhu po sexu. Věnujte pozornost designovým kuličkám z erotických kolekcí Boss Series a Magic Motion, protože skvěle kombinují potěšení s prospěšným vlivem na svaly Kegel. Erotické kuličky jsou intimními doplňky doporučenými všem ženám.