Filtrovat
Třídit
Třídit
  • Název ▲
  • Název ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Oblíbenost ▼
Filtry

Co je to dildo?

Klasické dildo je jedním z nejvíce univerzálních erotických pomůcek do ložnice. Jedná se o pružný doplněk, který připomíná penis. Sztuczny penis je stejně pevný a precizní při dráždění vagíny jako opravdový penis. V 19. století byly erotické dilda běžným zjevem. Tato dlouhá historie jasně dokládá, že umělý penis může poskytovat mnoho potěšení. Dnes máme mnohem zajímavější výběr než kdy dříve, jak si můžete ověřit při prohlížení našich vybraných dildo. Sztuczne penisy jsou k dispozici v mnoha typech. Základním faktorem, na který je třeba dát pozor, je velikost a struktura dilda. Velké dildo začíná od průměru 4 cm. Jak takové velké dildo vypadá, můžete vidět na příkladu King Cock 6" Cock Black. Větší velikost určitě zaručuje intenzivnější zážitky, ale stojí za to vědět, že úzká a dlouhá dilda stejně dobře masírují bod G. Rozdíl je ve "váze" penetrace. Dlouhé dildo s menším průměrem se hodí pro anální stimulaci, a velké dildo nad 4 cm je zejména doporučováno pro masáž vagíny právě kvůli tření po stěnách vagíny a pro poskytování realistických pocitů.

Jaké dildo koupit?

Gumové dildo je pouze jednou z možností. Nejoblíbenější umělé penisy jsou vyrobeny z vinylu, silikonu a dokonce i skla. Velké dildo může být úplně hladké, nebo může mít povrch obohacen o žilky a vyvýšeniny, díky nimž umělý penis naprosto připomíná opravdový penis. Některá dilda jsou vybavena turbo výstupky (originální, silnější, výraznější), které ještě intenzivněji masírují stěny vagíny nebo vstup do análu. Pečlivě si prohlédněte umělé penisy na našich stránkách a bez váhání vyberte dildo, které vás nejvíce vzrušuje.

Cena dilda:

Umělé penisy jsou k dispozici v různých cenách, přibližně od 275 do 1500 CZK. Co víc, nízká cena nemusí znamenat špatnou kvalitu. I levné dildo může být dobré, ale musíme si dávat pozor na to, z čeho je vyrobeno. Umělý penis musí být vyroben z bezpečných pro tělo, neporézních materiálů, všechno ostatní závisí na individuálním vkusu. Do malého nebo velkého dilda se vyplatí investovat, a to i proto, že možnosti využití dilda jsou téměř nekonečné. Umělé penisy mohou být v ložnici společníky po mnoho let. Čím je kvalita lepší, tím delší je doba použitelnosti. Nejoblíbenějšími dildy jsou bezpochyby ty, které věrně imitují erekci penisu. Realistický vzhled působí na představivost, což se přímo promítá do většího potěšení z penetrace. Díky napodobování přirozené stavby mužského členského orgánu a velké ohebnosti se umělé penisy velmi dobře přizpůsobují individuálnímu tělesnému tvaru. Máte tak jistotu, že dildo dosáhne vašich citlivých míst a umožní vám zažít jedinečný vzrušení, kterým je orgasmus.