Filtrovat
Třídit
Třídit
  • Název ▲
  • Název ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Oblíbenost ▼
Filtry

Sexy punčochy a pančuchy pro dámy - černé, bílé, tělové a kožené

Černé erotické punčochy s krajkou v ložnici? Ano! Sexy punčochy rozžhaví muže do rudého! Pravděpodobně proto, že dokonale obepínají tělo, zdůrazňují nohy a zadek. Není důležité, jakou máte velikost, dámské punčochy, zejména černé dámské punčochy, mají v sobě něco neuvěřitelně erotického, tak neváhejte a vyberte si jeden z lákavých modelů dostupných v Sensu - obchod pro dospělé. Je také dobré dodat, že elastický materiál, ze kterého jsou punčochy na sex vyrobeny, těsně přiléhá k tělu, zjemňuje postavu a skrývá všechny nedokonalosti. Stydíte se za nahotu v posteli? Sexy punčochy s dírkou v tobě probudí démona sexu!

Sexy punčochy s dírkou nebo bez?

Které si vybrat? Všechny punčochy jsou sexy, ale do postele rozhodně doporučujeme erotické punčochy s dírkou. Proč? Protože je nemusíte svlékat při sexu! Ženy se nejvíce cítí pohodlně s klasickými černými erotickými punčochami s výstřihem. Velmi populární jsou také bílé dámské punčochy, které jsou považovány za stejně sexy muži! Punčochy s dírkou v barvě těla jsou další možností. Nejsou tak krycí jako bílé nebo černé dámské punčochy, ale to lze také považovat za výhodu! Podle nás stojí za to vyzkoušet každý střih, zejména proto, že punčochy na sex s výstřihem mají nízkou cenu! Zajímejte se o skvěle ušité sexy punčochy s dírkou od značky Misso!

Erotické punčocháče s výstřihem cena

Jak jsme již zmínili, cena za sexy punčocháče s dírou je velmi lákavá. Investujete 165 Kč a získáte pevně ušité, sexy, pohodlné a padnoucí punčocháče pro ženy. Víte, co je nejlepší? Punčocháče na sex můžete nosit i každý den pod oblečením! Pod sukní není výřez vůbec vidět a představte si, jak můžete rozpálit fantazii osoby, které prozradíte tento pikantní tajemství!