Filtrovat
Třídit
Třídit
  • Název ▲
  • Název ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Oblíbenost ▼
Filtry

Skleněné dildo - požitek pro všechny smysly

Skleněná dilda byla vytvořena pro ty, kteří hledají něco extra a chtějí obohatit klasickou stimulaci o další rozkoš. Skleněné dildo je známé svými unikátními vlastnostmi, které působí na všechny smysly. Estetický vzhled, fantazijní tvar a neuvěřitelně příjemná struktura lákají k hře se skleněným dildem, a dodatečné zážitky poskytuje schopnost reagovat na teplotní změny. Skleněné dildo se vyznačuje také tuhou konstrukcí, což znamená intenzivnější masáž intimních partií a fascinující pocit plnosti uvnitř těla, což vede k rychlým a silným orgasmům.

Díky hladké a nepromokavé struktuře jsou skleněná dilda hygienická a bezpečná pro tělo. Jsou skvělou volbou pro alergiky a ty, kteří si chtějí být jisti, že jejich erotické hračky jsou vysoce kvalitní. Kvalitní borosilikátové sklo je extrémně odolné, a proto bude skleněné dildo přinášet úžasné zážitky po dlouhou dobu. Co je nejlepší, skleněné dilda nepohlcují pachy, jsou snadno čistitelné, vodotěsné a bezpečné k použití s jakýmkoli lubrikantem. Skleněné dildo skvěle spojuje univerzálnost, klasiku a originalitu.

Předejte se novým zážitkům - skleněné dildo

Preferujete chladné dotyky, které vzrušují citlivé nervové zakončení, nebo horkou rozkoš, která pronikne do každého zákoutí těla? Skleněné dildo vám poskytne obojí - stačí ho ohřát nebo ochladit pomocí vody. Skleněná dilda jsou jedny z mála erotických pomůcek, které umožňují hrát si s teplotou. Elegantní, barevné nebo průhledné skleněné dildo vám pomůže objevit nové zážitky a potěšení, ke kterému můžete přistupovat podle svého uvážení.

Unikátní struktura skleněného dilda jde ruku v ruce s zajímavým designem. Můžete si vybírat mezi klasickými modely s falickým tvarem a originálními, obohacenými o výstupky, hrbole a další prvky, což ukazuje například růžové skleněné dildo Icicles č. 43. Pomůžeme vám zjistit, jak dobře se tento jedinečný tvar osvědčuje v praxi.

Fascinující skleněná dilda v různých velikostech

V erotickém obchodě Sensu.pl máme pro vás skleněná dilda různých tvarů a velikostí, což vám pomůže najít ideální model hračky pro vás. V nabídce naleznete jak velké skleněné dildo pro stimulaci bodu G, tak malé skleněné dildo pro anální použití. Na zvláštní pozornost si zaslouží také dvojitá skleněná dilda, která lze používat různými způsoby - jak sami, tak ve dvojici.

Milovníci originálních erotických pomůcek si jistě všimnou unikátního designu. Skleněné dildo ve tvaru ostré papričky (Glass Naturals Chili Pepper) se může pochlubit dlouhým trzonem a jemně rozšiřující se strukturou, která umožňuje volnou a pohodlnou penetraci. Tato pomůcka je vhodná i pro ty, kteří nemají s tímto druhem zábavy zkušenosti. Intenzivnější zážitky vám poskytnou barevná skleněná dilda s žebernatou strukturou.