Filtrovat
Třídit
Třídit
  • Název ▲
  • Název ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Oblíbenost ▼
Filtry

Které BDSM pomůcky pro začátečníky vybrat?

Z široké nabídky sexshopu Sensu je pro začátečníky BDSM vhodné zvolit pohodlné erotické pouta, například měkké Fifty Shades of Grey Cherished Collection. K tomu doporučujeme stahovací masku na oči a jemný bičík nebo pásku, které se skvěle hodí k dráždění erotogenních zón. Mějte na paměti erotické bičíky Sex&Mischief nebo Sportsheets: skvěle poslouží k jemnému šimrání kůže a pikantním ranám na zadek. Mezi začátečníky jsou také velmi populární BDSM sady, které jsou snadno použitelné a nabízejí mnoho možností. Naše oblíbené BDSM sady pochází od Fifty Shades of Grey a Rianne S. Také stojí za to podívat se na skvělé bondage pomůcky Fetish Tentation, ze kterých můžete vytvořit kvalitní BDSM sadu za dobrou cenu. Při výběru BDSM hraček se také řiďte svým vkusem: vyberte si to, co se vám líbí a budete používat.

BDSM hračky pro pokročilé

jsou trochu odlišnou nabídkou BDSM. Nebojte se, BDSM pomůcky pro pokročilé nepředstavují žádné riziko pro život! K jejich používání je však třeba nějaké zkušenosti, aby bylo možné využít jejich potenciál naplno. Takovou BDSM pomůckou pro pokročilé je například dlouhé bondage provazy. Například sada vazebných provazů Kink by DocJohnson Kink Bind & Tie Initiation je BDSM pomůcka, do které se můžete zamilovat. Je to neuvěřitelně atmosférické! BDSM hračky pro pokročilé, které se pohybují na hranici potěšení a bolesti, jsou určitě penisové klece, elektrostimulace nebo sondy do penisu. K těmto BDSM hračkám sahají lidé, kteří znají svá očekávání.

Nejlepší bondage hračky?

Pohodlné, přizpůsobené a vysoké kvality! Velmi doporučujeme elastické pouta v sadě s bondage popruhy: Scandal Over The Bed Cross. Sexy erotická pouta, která velmi stimulují fantazii, jsou například Kink od DocJohnson Kink, která jsou k dispozici ve verzi na ruce nebo nohy. A pokud chcete vyzkoušet bondage provaz, ale nemáte znalosti Shibari, sáhněte po kratším bondage provazu Fifty Shades of Grey Restrain Me.