Filtrovat
Třídit
Třídit
  • Název ▲
  • Název ▼
  • Ceny ▲
  • Ceny ▼
  • Oblíbenost ▼
Filtry

Klasický vibrator

je nejlepší volbou v erotickém obchodě Sensu pro ty, kteří začínají svou dobrodružství s těmito typy erotických pomůcek, zejména protože takový vibrator můžete zakoupit už za 100 Kč. Na první pohled jednoduchý, ale díky mnoha režimům práce a různým úrovním vibrací rozbudí chuť po více. Klasické vibrátory jsou většinou vyrobeny z příjemného na dotek a bezpečného silikonu pro kontakt s tělem, takže nemusíte mít obavy z jakýchkoli alergických reakcí.

Z jakého materiálu jsou vibrátory vyrobeny?

V naší nabídce můžete narazit také na vibrátory vyrobené z přátelského materiálu ABS nebo stále oblíbenějšího bioskinu, imitujícího kontakt s pravou kůží. Doporučujeme také vibrátory z polyuretanu, odolného proti jakýmkoli mechanickým poškozením.

Klasické vibrátory mohou být jednoduché nebo s výstupky, hladké nebo s pruhy, mini nebo klasických rozměrů. Vyskytují se v mnoha oblíbených barvách, včetně nejoblíbenějších: černé, fialové a růžové.

Nejlepší vibrator

Při výběru vibratoru je také dobré zkontrolovat, zda je zařízení odolné proti vodě. Nabízíme stimulátory odolné proti zachlazení, které si můžete vzít s sebou do sprchy, nebo vibrátory 100% vodotěsné, díky nimž je můžete snadno používat ve vaně. Zjistěte také, která forma napájení vám více vyhovuje - klasické baterie nebo vestavěný akumulátor a nabíjení kabelem nebo pomocí portu USB. Seznejte se s nabídkou bestsellerů od Lelo, B Swish nebo Marc Dorcel. Vyzkoušejte luxusní a elegantní verzi vibratorů od Zalo nebo klasické, ale trochu překvapivé provedení vibratorů od Ave. Rozvážně se usaďte, prohlížejte a začněte si hrát podle svých pravidel.