akce
nejprodávanější
4200Kč -36% 2699Kč 4200Kč Ukládáte 1501Kč-36%

Nejnižší cena za posledních 30 dní - 2699Kč

V košíku
 • Do 12:00 objedn. odesíláme dnes

 • Diskrétně zásilka

 • Doprava zdarma nad 1500 CZK

 • Vrácení bez problémů

Mobilní aplikace

Propojte produkt s aplikací v telefonu a objevte jeho nové možnosti.

Voděodolný

Výrobek lze bez obav používat ve sprše, vaně nebo vířivce.

Hygienický silikon

Vyrobeno z bezpečného a hygienického lékařského silikonu, který je velmi příjemný na dotek

USB nabíjení

USB zásuvka umožní rychlé nabíjení i v případě ztráty originální nabíječky

Popis

Lovese Lush 2 je nejslavnější vibrátor na světě. V posledních letech dobylo erotický trh vibrační vajíčko ovládané na libovolnou vzdálenost. Chcete mít neuvěřitelné potěšení z masáže bodu G? Baví vás, když hračku ovládá jiná osoba? Možnosti Lovese Lush 2 vás možná překvapí!  

Lovese Lush 2 vděčí za svou oblibu živým kamerám,díky nimž byly možnosti vibrační koule rychle oceněny. S Lovense Lush 2 si můžete vyzkoušet sex na dálku a nádherné laskání poskytované vibracemi s erotickým videochatem s milovanou osobou! To vše díky bezplatné aplikaci! Aplikace Lovense, dostupná v angličtině, vám umožňuje:   Vytvořit si vlastní vibrační režimy. Ovládání z jakékoli vzdálenosti s přístupem k internetu. Ovládání pomocí hudby. Soukromý videochat. Použití připravených vibračních sekvencí.  

Za pozornost stojí i samotný vibrátor Lovense Lush. Lovese Lush 2 má velmi tichý a výkonný motor. Širší, nepravidelně tvarovaná špička o průměru cca 3,7 cm skvěle pohladí bod G. Právě síla a perfektně sladěný tvar odlišují vibrační vajíčko Lovense od ostatních. S touto hračkou můžete mít skutečné potěšení a užít si spoustu zábavy. Nekonečné množství dostupných druhů vibrací a velmi vysoká výdrž baterie umožňují dlouhé hodiny zábavy. Stojí za to vědět, že Lovese Lush 2 funguje i bez aplikace. Vypínač je umístěn na konci ocasu. Stejným tlačítkem můžete změnit režimy vibrací.   

Lovense Lush 2 je celý vyroben z lékařského silikonu, což je hypoalergenní materiál. Celkem měří 18 cm, z toho přes 7 cm je funkční část. Jedná se o voděodolný vibrátor, což znamená, že jej můžete čistit vodou a užívat si příjemnou stimulaci při koupaní. Vibrační kulička Lovese se velmi rychle nabíjí pomocí přiloženého USB kabelu. Na Lovense Lush 2 se vztahuje roční záruka.   

Vibrační vajíčko od Lovense je skvělou nabídkou pro každou ženu, bez ohledu na to, zda je ve vztahu nebo je šťastně svobodná. K maximálnímu potěšení z vibrační kuličky nejsou potřeba žádné zkušenosti. Pokud si chcete zajistit pohodlnou aplikaci vibrátoru, použijte intimní gel na vodní bázi.
 

Detaily produktu

Detaily produktu

Materiál: Silikon
Země původu: Spojené státy
Barva: Różowy
Voděodolnost: 100% vodotěsné
Obsahuje ftaláty: Nie
Místo stimulace: Vagina
Jaký lubrikant: Na základě vody
Zdroj energie: baterie
Celková délka: 18 cm
Má pouzdro: Nie
Použitelná délka: 7,5 cm
Průměr produktu: 3,7 cm
Regulace intenzity: Tak
Typ baterie: Lithium -ion
počet vibračních režimů: 10
Typ napájení: USB nabíječka
Různé rytmy: Tak
Technologie: Aplikace smartphonu
Doba nabíjení: Přibližně 70 minut
Pohotovostní doba: ok. 2 godzin
Provozní doba: Přibližně 3 hodiny
Velikost: Malý
Způsob stimulace: Vibrace
Další možnosti: Řízení smartphonu
Doporučené místo stimulace:

Klitoris, Bod g, Vagina

Lush 2.0 - wibrująca kulka z aplikacją na telefon
recenze

recenze

pro Lovense Lush 2.0 - Venušiny kuličky s aplikací pro smartphone

Hodnocení5.0 ( recenze -6 )
100% uživatelé doporučují tento produkt
 • 20.11.2020
  5 Hodnocení5.0
  Každý, kdo ho má, ví, že je to mega slušná hračka s nesčetnými možnostmi využití.
  Obchod doporučuji pro dobrou cenu, možnost slevy na newsletter, dodání packzomat, příjemnou obsluhu a velmi rychlé dodání. Ostatní obchody se mohou učit!
  Kto go ma, ten wie że to mega porządna zabawka o niezliczonych ilościach zastosowań.
  Polecam sklep za dobrą cenę, opcję zniżki na newsletter, dostawę do packzomatu, miłą obsługę i bardzo szybko zrealizowaną dostawę. Inne sklepy moga się uczyć!
  Hodnocení recenze: 3
  Přeloženo automaticky (původní jazyk: pol)
  Viz původní Podívejte se na jazykovou verzi: cze
 • 15.11.2020
  5 Hodnocení5.0
  Hudební režim je naprostý hit. Své oblíbené skladby můžete prožít opravdu jedinečným způsobem. Hrajte na dálku s partnerem, když je na služební cestě - nebo jděte do restaurace, když je svěží in..... HIT !
  Tryb muzyczny to absolutny hit. Można naprawdę przeżyć swoje ulubione kawałki w wyjatkowy sposob. Zabawa zdalna z partnerem gdy jest w delegacji - lub wysjscie do restauracji gdy lush jest w srodku... HIT !
  Hodnocení recenze: 1
  Přeloženo automaticky (původní jazyk: pol)
  Viz původní Podívejte se na jazykovou verzi: cze
 • 01.11.2020
  5 Hodnocení5.0
  Nikdy jsem neměl takovou moc nad orgasmem své ženy! Proč jsem o téhle hračce nevěděl dřív? Naprosto mi změnila život. Silné vibrace a moje žena se nechává unášet expresním tempem.
  Nigdy nie miałem takiej władzy nad orgazmem mojej kobiety! Dlaczego wcześniej nie wiedziałem o tej zabawce? Absolutnie zmieniła moje życie. Mocne wibrację i moja kobieta odpływa w ekspresowym tempie.
  Hodnocení recenze: 0
  Přeloženo automaticky (původní jazyk: pol)
  Viz původní Podívejte se na jazykovou verzi: cze
 • 01.11.2020
  5 Hodnocení5.0
  Dárek od manžela, který se strašně nadchl pro dálkové ovládání pomocí aplikace. Docela hodně kombinací a samotná aplikace se snadno používá. Nevím, kdo má větší radost, jestli manžel nebo já :)) V současné době nedílná součást našich společných her.
  Prezent od męża, który strasznie podniecił się zdalnym sterowaniem przy pomocy aplikacji. Spora ilość kombinacji a sama aplikacja prosta w obsłudze. Nie wiem kto jest bardziej zachwycony, mąż czy ja :)) Obecnie nieodłączny element naszych wspólnych zabaw.
  Hodnocení recenze: 2
  Přeloženo automaticky (původní jazyk: pol)
  Viz původní Podívejte se na jazykovou verzi: cze
 • 01.11.2020
  5 Hodnocení5.0
  Zkoušel jsem několik vibračních vajec. Personál obchodu mě přesvědčil o Lovense Lush 2.0. Perfektní tvar a velikost. Zábavné a návykové. Používám ho jak s manželem, tak při koupání o samotě. Dojmy nejsou z této změny :)
  Sprawdzałam kilka wibrujących jajeczek. Obsługa sklepu przekonała mnie do Lovense Lush 2.0. Idealny kształt i rozmiar. Zabawa wręcz uzależniająca. Używam zarówno z mężem jak i podczas samotnych kąpieli. Wrażenia nie z tej zmieni :)
  Hodnocení recenze: 0
  Přeloženo automaticky (původní jazyk: pol)
  Viz původní Podívejte se na jazykovou verzi: cze
 • 01.11.2020
  5 Hodnocení5.0
  Koupila jsem si ho kvůli tvaru, vzhledu a samozřejmě barvě :) Nebyla jsem zklamaná. Fantastická kvalita, intenzita vibrací.... Rozplývám se už jen při pomyšlení na něj. Zázrak, který poskytuje úžasné chvíle.
  Kupiłam ze względu na kształt, wygląd i oczywiście kolor :) Nie zawiodłam się. Fantastyczna jakość, intensywność wibracji... Rozpływam się na samą myśl. Cudo, które zapewnia niesamowite chwile.
  Hodnocení recenze: 0
  Přeloženo automaticky (původní jazyk: pol)
  Viz původní Podívejte se na jazykovou verzi: cze