akce
novinka
4400Kč -36% 2799Kč 4400Kč Ukládáte 1601Kč-36%

Nejnižší cena za posledních 30 dní - 491Kč

V košíku
  • Do 12:00 objedn. odesíláme dnes

  • Diskrétně zásilka

  • Doprava zdarma nad 1500 CZK

  • Vrácení bez problémů

Popis

Zima bude horká díky tomuto adventnímu kalendáři pro dospělé na rok 2023, který se skládá z 24 dní zábavy.

Uvnitř najdete sexy předměty a doplňky, které udělají advent nezapomenutelným okamžikem sdílení, žárlivosti a erotických hrátek. Erotická hračka, kosmetika a dokonce i tělové šperky; čelenka a další neposlušné doplňky na vás čekají za každým okénkem tohoto sexy kalendáře. Připravte se na nové, nejlepší zážitky. Je na vás, abyste milovali a byli milováni, experimentovali a spojili se se svými konečnými touhami, HRAJTE, cítili a prožívali celou řadu nových dojmů. Díky dárku jako je tento Adventní kalendář rozehřejete postel pro sebe a svého partnera.

Pro koho je tento kalendář Naughty & Nice?

Adventní kalendář Naughty and Nice je vhodný jak pro páry, tak pro ženy a muže. Jeho obsah (pro dospělé) byl vytvořen a navržen tak, aby před Vánoci každý den probudil vášeň, objev a extázi. Mezi zvědavostí, erotickými okamžiky a smyslnými chvílemi plnými touhy má tento erotický adventní kalendář vše, co potřebujete pro okamžik rozkoše, buď sami, jako pár nebo s ostatními. 24 sexy překvapení v hodnotě více než 400 liber (hry, doplňky, masáže, erotické hračky...) zahřejí chvíle, vyvolají žárlivost a zvýší touhu před a po vánočních svátcích. Takže všem, kteří jsou připraveni na Zlobivý Advent... udělejte si nebo jemu potěšení.

SPOILER! Níže uvádíme kompletní obsah kalendáře - pokud chcete mít překvapení, nepokračujte v čtení.

Tento adventní kalendář pro dospělé obsahuje 24 nezbedných a erotických překvapení:

8 erotických hraček: vibrační kroužek, gejšiny kuličky, vibrátor pro páry, vibrující prst, análne zástrčky... 6 intimních kosmetických výrobků: exotický masážní olej, jedlý gel, lubrikant, svíčka... 6 měkkých bondage doplňků: čelenka, kravaty, sponky... 4 zvláštní hry a předměty: Tělový šperk, karetní hra...

Detaily produktu

Detaily produktu

Materiál: ABS, Silikon
Země původu: Holandia
Jaký lubrikant: Na základě vody
 Adventní kalendář Naughty & Nice
recenze

recenze

pro Adventní kalendář Naughty & Nice

Hodnocení0.0 ( hodnotit )