nejprodávanější
V košíku
 • Do 12:00 objedn. odesíláme dnes

 • Diskrétně zásilka

 • Doprava zdarma nad 1500 CZK

 • Vrácení bez problémů

Elegantní

Díky propracovanému designu je to perfektní nápad na vkusný dárek.

Bestseller

Jedná se o jeden z nejprodávanějších výrobků. Ověřeno tisíci spokojených uživatelů.

Ideální pro předehru

Překvapte svého partnera a zpestřete předehru.

Premium

Nejvyšší kvalita zpracování, dokonalý design.

Popis
Popis tohoto produktu byl strojově přeložen, takže může obsahovat drobné chyby, v případě pochybností nás prosím kontaktujte.
Každý z nás chce:
1) Zvyšte touhu po opačném pohlaví, přitahujte oči, přitažlivá sexuální přitažlivost,

2) být vášnivým milencem, elektrifikujte své smysly, uspokojte své touhy a chtíč bez zábran,

3) Uplatnit pozitivní a nezapomenutelný první dojem, být v kruhu zájmu,

4) Inspirovat důvěru, stejně jako otevřenost a laskavost lidí, se kterými se setkávají,

5) Dosáhnout odborných úspěchů a zvýšit účinnost vaší práce, získat propagace,

6) Užijte si úctu a uznání životního prostředí, být autoritou doma a mezi přáteli,

7) Buďte šťastná, láska a naplněná žena - být žena úspěchu !!!


Koncentrát bez vůně bez vůní Pherostrong Pherostrong

Pherostrong Fragrance Free ContentRate může učinit vůni vašeho parfému zcela novou dimenzí. Vaše okolí může začít uctívat vůni vašich parfémů v kombinaci s obsahem vůní.

Vlastnosti bez zápachu koncentrátu feromonu jim umožňují volně se kombinovat s vůní vašich oblíbených parfémů. Pherostrong Fragrance Free ContentRate je nejvyšší kvalitní složení zápachu feromonů dostupných na trhu. Pro uspokojení potřeb našich klientů byl vyvinut vzorec bez zápachu Pherostrongovy vůně. Od nynějška můžete použít feromony Pherostrong, aniž byste zasahovali a bez změny své oblíbené vůně. “

Jak používat feromony bez zápachu a používat účinky ferostrongových feromonů?
Naneste několik kapek na zápěstí a krk, používejte své parfémy jako každý den nebo přidejte obsah koncentrátu vůně Phestrostrong do plné láhve parfému.

Co jsou feromony?
Feromon v řečtině znamená „relé vzrušení“. Feromony jsou těkavé chemikálie, které jsou vylučovány mimo tělo. Pravděpodobně jsou přítomny ve všech organismech: u zvířat, rostlin, hub, bakterií a také u lidí. Feromony však fungují pouze mezi jedinci stejného druhu. Díky nim posíláme podněty, které pozitivně ovlivňují komunikaci s prostředím a zvyšují naši přitažlivost v opačném pohlaví. Podle vědců z Vídeňského institutu pro městskou etologii obsahují vůně lidského těla informace určující emoční stav člověka. Když naše čichové receptory obdrží „vůni“ feromonů, lidská mysl je rozpozná jako konkrétní vůni, která způsobí podvědomé reakce na jiné lidi v každé situaci. Formonové se proto mohou ukázat jako velmi užitečný jako návnada stejně U sociálních kontaktů, kdekoli potřebujete, kde potřebujete vzájemnou důvěru, efektivní vyjednávání nebo rozvoj uspokojivých obou stran řešení - doma, v práci, na večírku na přátele nebo na oficiálním zasedání. Celý proces je proto účinný, protože to vyžaduje, protože to vyžaduje, protože to vyžaduje, protože to trvá Umístěte mimo naše vědomí - na úrovni instinktů. Příjemce modifikuje jeho chování díky vlivu látky, aniž by vycítil vůni feromonu vůbec a nevěděl o jeho činu. Je zřejmé, že pokud jsme nepoužili kosmetiku (mýdla, šampony, mléko atd.) Naše Feromony by byly intenzivnější.

Konstrukce lidských feromonů
Obě feromony vylučované tělem nebo syntetickými jsou atributem přitažlivosti, přitahují opačné pohlaví a způsobují pozitivní reakce na naši osobu. Feromony patří do skupiny steroidů, které se v lidském těle vyskytují ve formě hormonů a ženských pohlavních hormonů - estrogeny a samčí - androgeny.

Feromony žen (ESTRA-1,3,5 (10), 16-Tetraen-3-OL)-je bez zápachu i ve velmi vysokých koncentracích, zodpovědná za psychofyziologickou stimulaci. Kopuliny-skupina krátkosrstých těkavých, mastných kyselin (z C2-C5 C2-C5). Produkované ženami, ve zvýšeném množství během úrodných dnů. Slouží jako sexuální návnada.
Pherostrong Feromones - atribut přitažlivosti
Při uvolňování velkého množství feromonů nemusíte být fyzicky atraktivní, abyste měli velký úspěch v opačném pohlaví - říká chemik Dr Hab. Leszek Konopski - zaměstnanec Ústavu organického průmyslu ve Varšavě. Neopatlně se kvůli ostatním oslabené lidské feromony oslabily mimo jiné Příliš rychlý životní styl a dopad mnoha civilizačních faktorů. Je pro nás obtížnější budovat mezilidské vztahy a úspěšně dosáhnout jiné osoby.

Feromony v sexuálním životě
Výsledky výzkumu feromonů naznačují, že s ní můžeme kontrolovat naši sexualitu a chování. Pherostrong Feromones pomůže zvýšit váš úspěch u opačného pohlaví. Umožní vám prolomit bariéru plachosti a zvýšit šanci na flirtování. Pomůže vám být otevřeným, sebevědomým a sociálním člověkem. Vzbuzujte zájem - díky Pherostrongu můžete magnetizovat celou vaši osobu.
Tato sexuální návnada vám také pomůže pojmenovat vášeň a touhu ve vaší ložnici. Pomáhají diverzifikovat a oživit erotický život. Feromony zvyšují úroveň vzrušení a zbavují hanbu. Větší otevřenost vám poskytne obě nové intenzivní zážitek.
PHEROSTRONG - Láska k lásce přijímá nový
Feromony se používají ke zvýšení erotické přitažlivosti a dokonce léčby poruch touhy a sexuálního vzrušení - poznamenává profesor Zbigniew Lew -Starowicz - způsobují: pocit vlaku k dané osobě, zamilování, euforii, což vede k orgasmu.
Feromony v každodenním životě
Feromony se používají nejen pro svádění. Použitím feromonů můžeme zlepšit úroveň komunikace v každé oblasti společenského života - také v každodenním životě, v rodinných vztazích. Každý den ovlivňujeme lidi kolem nás. Pherostrong usnadní kontakt s jinou osobou a váš den je příjemnější. Feromony způsobují, že lidé, na kterých ovlivňujeme, jsou pro nás otevřenější, příznivější a přátelštější ... Díky tomu se vy a váš příjemce cítíte lépe a spolu mají hezký čas. Současně dosáhnete svého cíle - zlepšení vztahů s partnerem, kompromisem vyvinutým, prošel testem, stresovou návštěvou kanceláře, což je důležitá záležitost a pozitivně se usadila.
Pherostrong - být vládcem situace
Umělé feromony jsou látky, které nám kvůli koncentraci vztahů odpovědných za konkrétní akci poskytují příležitost posílit očekávaný účinek. Stáváme se „vládci situace“. To nám dává pocit jedinečnosti, relaxace a větší sebevědomí Magdalena Fedor-Drożdż, trenér psychologie a změn úspěchu.
Zdroj: Symmpatia.ONET.PL

Feromony v profesním životě
Feromony pracují v různých vztazích, např. Muž - žena, muž - muž nebo žena - žena. Ovlivňují naše hormony, stejně jako rytmus mozku alfa a neurotransmitery. Proto se často používají mezi lidmi stejného pohlaví v profesionální sféře, v práci, v podnikání.
Chcete zlepšit své obchodní vztahy? Zvýšit svou účinnost? Máte lepší výsledky v práci? Pozitivně vypadne na pracovní pohovor?
Pherostrong vám pomůže zvýšit důvěru mezi příjemci, přesvědčit je z vašich důvodů. Zlepší také váš odpor vůči stresu, díky kterému získáte větší důvěru a úctu soupeře, který sedí na druhé straně stolu. Feromony vám také pomohou udělat dobrý první dojem. Posilují vaši pozici, přitahují zájem, budete spolehlivější a tak efektivnější!
Vědomě spravujte svůj obrázek!
Pherostrong také pomáhá zvýšit vaši autoritu mezi kolegy nebo podřízenými. Použití feromonů - nástrojů, které účinně ovlivňují podvědomí jiné osoby - získají respekt a uznání, a proto ovlivníte svůj profesionální úspěch!
Detaily produktu

Detaily produktu

Země původu: Polsko
Balení (objem): 7,5 ml
PheroStrong - Fragrance Free koncentrat feromonu dla kobiet
recenze

recenze

pro PheroStrong Fragrance Free - feromonový koncentrát pro ženy

Hodnocení5.0 ( recenze -3 )
100% uživatelé doporučují tento produkt
 • 24.06.2021
  5 Hodnocení5.0
  Zdůrazňují, kdo jste. Taková třešnička na dortu.
  podkreślają kim jesteś. Taka wisienka na torcie.
  Hodnocení recenze: 0
  Přeloženo automaticky (původní jazyk: pol)
  Viz původní Podívejte se na jazykovou verzi: cze
 • 24.06.2021
  5 Hodnocení5.0
  Výhody produktu podle popisu.
  Pokud někdo nemá rád oleje, pak tento výrobek není pro něj.
  Korzyści towaru zgodne z opisem.
  Jeśli ktoś nie lubi olejków to ten produkt nie jest dla niego.
  Hodnocení recenze: 0
  Přeloženo automaticky (původní jazyk: pol)
  Viz původní Podívejte se na jazykovou verzi: cze
 • 24.06.2021
  5 Hodnocení5.0
  Velmi efektivní
  Bardzo wydajne
  Hodnocení recenze: 0
  Přeloženo automaticky (původní jazyk: pol)
  Viz původní Podívejte se na jazykovou verzi: cze