nejprodávanější
V košíku
 • Do 12:00 objedn. odesíláme dnes

 • Diskrétně zásilka

 • Doprava zdarma nad 1500 CZK

 • Vrácení bez problémů

Elegantní

Díky propracovanému designu je to perfektní nápad na vkusný dárek.

Bestseller

Jedná se o jeden z nejprodávanějších výrobků. Ověřeno tisíci spokojených uživatelů.

Ideální pro předehru

Překvapte svého partnera a zpestřete předehru.

Premium

Nejvyšší kvalita zpracování, dokonalý design.

Popis
Popis tohoto produktu byl strojově přeložen, takže může obsahovat drobné chyby, v případě pochybností nás prosím kontaktujte.
PHERSTROSTRONGEXCUSURY PRO MEN PHEROMONS s kapacitou 50 ml. Z níže uvedeného článku se dozvíte, proč byste měli používat značku PheroStrong a jaké účinky můžete očekávat od ingrediencí obsažených v produktech.

Každý z nás chce:
1) Zvyšte touhu po opačném pohlaví, přitahujte oči, přitažlivá sexuální přitažlivost,
2) být vášnivým milencem, elektrifikujte své smysly, uspokojte své touhy a chtíč bez zábran,
3) Uplatnit pozitivní a nezapomenutelný první dojem, být v kruhu zájmu,
4) Inspirovat důvěru, stejně jako otevřenost a laskavost lidí, se kterými se setkávají,
5) Dosáhnout odborných úspěchů a zvýšit účinnost vaší práce, získat propagace,
6) Užijte si úctu a uznání životního prostředí, být autoritou doma a mezi přáteli,
7) Být šťastným, láskou a naplněným mužem - být mužem úspěchu !!!

Co jsou feromony?
Feromon v řečtině znamená „relé vzrušení“. Feromony jsou těkavé chemikálie, které jsou vylučovány mimo tělo. Pravděpodobně jsou přítomny ve všech organismech: u zvířat, rostlin, hub, bakterií a také u lidí. Feromony však fungují pouze mezi jedinci stejného druhu. Díky nim posíláme podněty, které pozitivně ovlivňují komunikaci s prostředím a zvyšují naši přitažlivost v opačném pohlaví.
Podle vědců z vídeňského institutu pro městskou etologii patří vůně lidského těla informace definující emoční stav člověka. Když naše čichové receptory obdrží „vůni“ feromonů, lidská mysl je rozpozná jako konkrétní vůni, která způsobí podvědomé reakce na jiné lidi v každé situaci.
Feromony se proto mohou ukázat jako velmi užitečná jako návnada, jakož i v sociálních kontaktech, kdekoli je potřeba vzájemná důvěra, efektivní vyjednávání nebo rozvoj uspokojivých obou stran řešení - doma, v práci, na večírku u přátel nebo na oficiální setkání.
Celý proces je proto účinný, protože se odehrává mimo naše vědomí - na úrovni instinktů. Příjemce modifikuje jeho chování díky vlivu látky, aniž by vycítil vůni feromonu vůbec a nevěděl o jeho činnosti.
Předpokládá se, že kdybychom nepoužívali kosmetiku (mýdla, šampony, balzámy atd.), Byly by naše feromony intenzivnější.

Konstrukce lidských feromonů
Obě feromony vylučované tělem nebo syntetickými jsou atributem přitažlivosti, přitahují opačné pohlaví a způsobují pozitivní reakce na naši osobu. Feromony patří do skupiny steroidů, které se v lidském těle vyskytují ve formě hormonů a ženských pohlavních hormonů - estrogeny a samčí - androgeny.

Pánské feromony
Androstenol (5a-Androst-16-En-3a-OL)-sloučenina s vůní pižma nebo santalového dřeva. Poskytuje mladistvou vitalitu a působí jako sexuální atraktannt vůči ženám a odpuzující vůči ostatním mužům
Androstenon (5α-Androst-16-En-3-On)-je vůně porovnána s zředěnou vůní vanilky. Uznán jako feromon agrese a nadvlády.
Androsteron (5α-androstan-3a-OL-17-On)-uznaný jako dopingový činidlo (způsobuje zvyšování svalové hmoty), určující nadvládu, autoritu mezi jinými muži a katalyzátorem pro působení jiných látek.
Androstadienon, Womeroferin (5α-Androst-4,16-dien-3-on)-je nejlépe zkoumaný feromon ze skupiny Androsten. Při nízkých koncentracích je to prakticky bez zápachu. Studie mozkové aktivity potvrzují, že jeho vnímání je zodpovědné za jiné oblasti než ty, které jsou odpovědné za vůni.

Pherostrong Feromones - atribut přitažlivosti
Při uvolňování velkého množství feromonů nemusíte být fyzicky atraktivní, abyste měli velký úspěch v opačném pohlaví - říká chemik Dr Hab. Leszek Konopski - zaměstnanec Ústavu organického průmyslu ve Varšavě.

Bohužel, lidské feromony oslabily kvůli, mimo jiné Příliš rychlý životní styl a dopad mnoha civilizačních faktorů. Je pro nás obtížnější budovat mezilidské vztahy a úspěšně dosáhnout jiné osoby.

Pherostrong vyloučit pro vůni mužů
Poznámky k hlavě: Calabrian Bergamot, pepř
Poznámka srdce: pačuli, vetocy, růžový pepř, Elemi, siczuan pepř, levandule, pelargónie
Základní poznámka: Cedar, Ambroxan, Labdanum.

Neobvykle čerstvé složení, jehož jméno je již samo o sobě manifestem. A to byl cíl Stvořitele vytvořit zároveň ušlechtilý a tvrdý zápach. Přírodní složky, vybrané s maximální péčí, dodávané v extrémně koncentrovaných dávkách. Radiační poznámky jsou nasyceny šťavnatým čerstvostí Kalabria Bergamot. Ambroxan, který je derivátem cenné Ambra, uvolňuje výkonný dřevěný akord.
Pherostrong exkluzivní pro muže byl inspirován otevřenými prostory. Intenzivně modrá obloha, rozšířená po kamenité krajině pouště, koupala se na horkém slunci. Končit jedinečnou hloubkou, autentičností a poctivostí.

Feromony v sexuálním životě
Výsledky výzkumu feromonů naznačují, že s ní můžeme kontrolovat naši sexualitu a chování. Pherostrong Feromones pomůže zvýšit váš úspěch u opačného pohlaví. Umožní vám prolomit bariéru plachosti a zvýšit šanci na flirtování. Pomůže vám být otevřeným, sebevědomým a sociálním člověkem. Vzbuzujte zájem - díky Pherostrongu můžete magnetizovat celou vaši osobu.
Tato sexuální návnada vám také pomůže pojmenovat vášeň a touhu ve vaší ložnici. Pomáhají diverzifikovat a oživit erotický život. Feromony zvyšují úroveň vzrušení a zbavují hanbu. Větší otevřenost vám poskytne obě nové intenzivní zážitek.

Pherostrong Exlusive - Chemistry of Love má nový význam
Feromony se používají ke zvýšení erotické přitažlivosti a dokonce léčby poruch touhy a sexuálního vzrušení - poznamenává profesor Zbigniew Lew -Starowicz - způsobují: pocit vlaku k dané osobě, zamilování, euforii, což vede k orgasmu.

Feromony v každodenním životě
Feromony se používají nejen pro svádění. Použitím feromonů můžeme zlepšit úroveň komunikace v každé oblasti společenského života - také v každodenním životě, v rodinných vztazích. Každý den ovlivňujeme lidi kolem nás. Pherostrong usnadní kontakt s jinou osobou a váš den je příjemnější. Feromony způsobují, že lidé, na kterých ovlivňujeme, jsou pro nás otevřenější, příznivější a přátelštější ... Díky tomu se vy a váš příjemce cítíte lépe a spolu mají hezký čas. Současně dosáhnete svého cíle - zlepšení vztahů s partnerem, kompromisem vyvinutým, prošel testem, stresovou návštěvou kanceláře, což je důležitá záležitost a pozitivně se usadila.

Pherostrong - být vládcem situace
Umělé feromony jsou látky, které nám kvůli koncentraci vztahů odpovědných za konkrétní akci poskytují příležitost posílit očekávaný účinek. Stáváme se „vládci situace“. To nám dává pocit jedinečnosti, relaxace a větší sebevědomí Magdalena Fedor-Drożdż, trenér psychologie a změn úspěchu.
Zdroj: Symmpatia.ONET.PL

Feromony v profesním životě
Feromony pracují v různých vztazích, např. Muž - žena, muž - muž nebo žena - žena. Ovlivňují naše hormony, stejně jako rytmus mozku alfa a neurotransmitery. Proto se často používají mezi lidmi stejného pohlaví v profesionální sféře, v práci, v podnikání.
Chcete zlepšit své obchodní vztahy? Zvýšit svou účinnost? Máte lepší výsledky v práci? Pozitivně vypadne na pracovní pohovor?
Pherostrong vám pomůže zvýšit důvěru mezi příjemci, přesvědčit je z vašich důvodů. Zlepší také váš odpor vůči stresu, díky kterému získáte větší důvěru a úctu soupeře, který sedí na druhé straně stolu. Feromony vám také pomohou udělat dobrý první dojem. Posilují vaši pozici, přitahují zájem, budete spolehlivější a tak efektivnější!

Vědomě spravujte svůj obrázek!
Pherostrong také pomáhá zvýšit vaši autoritu mezi kolegy nebo podřízenými. Použití feromonů - nástrojů, které účinně ovlivňují podvědomí jiné osoby - získají respekt a uznání, a proto ovlivníte svůj profesionální úspěch!
Detaily produktu

Detaily produktu

Země původu: Polsko
Balení (objem): 50ml
PheroStrong Exclussive for Men - feromony dla mężczyzn
recenze

recenze

pro PheroStrong Exclussive for Men - feromony pro muže

Hodnocení5.0 ( recenze -2 )
100% uživatelé doporučují tento produkt
 • 23.06.2021
  5 Hodnocení5.0
  Svůdná vůně
  Uwodzicielski zapach
  Hodnocení recenze: 0
  Přeloženo automaticky (původní jazyk: pol)
  Viz původní Podívejte se na jazykovou verzi: cze
 • 13.01.2021
  5 Hodnocení5.0
  Používám ji každý den jako parfém, protože se mi líbí její vůně.
  Doporučuji obchod 100%, expres zásilka, dobře zabalené.
  Używam na co dzien jako perfumów bo podoba mi się ten zapach.
  Sklep polecam w 100%, przesyłka expres, dobrze zapakowana.
  Hodnocení recenze: 0
  Přeloženo automaticky (původní jazyk: pol)
  Viz původní Podívejte se na jazykovou verzi: cze